"Мушкетера Путіна" пробило на "зраду": Михайло Боярський публічно захопився українською збірною з футболу

В інтерв'ю виданню «Спорт-Експрес» один з найпопулярніших артистів Російської Федерації Михайло Боярський захопився українськими футболістами, передають Патріоти України.

Виконавець не став лукавити, і зазначив, що подивившись вчорашній матч, де на полі билися збірна України проти збірної Нідерландів, був захоплений грою. При цьому Боярський визнав, що українська збірна набагато сильніша за російську. «Конечно, Украина намного сильнее России! Они потрясающе играли с Голландией. Матч был загляденье!» - заявив артист.

Після цього, знаменитість поділився міркуванням, що якби сталося так, що проти збірної РФ грала б збірна України, то російські футболісти «продули бы непременно».

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...

"Помер на місці": У Росії дружина випадково... зварила власного чоловіка

четвер, 5 серпень 2021, 22:59

У російському місті Тосно (знаходиться у Ленінградській області), в суботу ввечері, 31 липня, у житлі на кухні п'яна 32-річна безробітна жінка випадково вбила чоловіка, якому було 25 років. Дружина не змогла втримати рівновагу й вилила на чоловіка окрі...