"Муж на войне? Или на такой, что только деньги на карту скидывает?": Наталка Денисенко різко відреагувала на хейт в коментарях

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко втомилася від негативних коментарів та критики на свою адресу у соціальних мережах, передають Патріоти України.

Останньою краплею для акторки стали коментарі про її чоловіка, актора Андрія Фединчика, який зараз служить у лавах ЗСУ. Користувачі звинуватили Наталку у тому, що вона "спокійно живе", поки її коханий на фронті. Знаменитість відреагувала на такі заяви дуже різкою відповіддю.

"Ідіть в ср*ку! Я кожен день дістаю себе з дна! І таких, як ви, хочеться просто послати на*уй!", - написала Наталка.

Також акторка звернулася до всіх Instagram-критиків у сторіз та попередила, що після подібних коментарів буде просто блокувати тих, хто їх пише. До свого звернення Денисенко додала скріншот переписки з Фединчиком, який тривалий час не виходив на зв'язок після ракетного удару по Краматорську.

"Кожного дня я з усіх сил намагаюся продовжувати жити і читаю таке! Ви навіть не підозрюєте, якою справою займається мій чоловік і як я живу! Ви бачите лише 5% того, що відбувається в моєму житті. І якщо якась тварюка хоч раз напише подібний коментар, я буду посилати і блокувати", - емоційно висловилася Наталка.

Сказав, що хворіє: На Закарпатті чоловіка з магазину забрали до ТЦК і визнали "придатним"

четвер, 30 листопад 2023, 22:31

У Закарпатській області судили чоловіка, якого з магазину забрали до ТЦК і СП (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки - ред.) та визнали придатним до служби в армії, проте він відмовився від мобілізації. На суді він заявив, що пові...

"Це продукт масового насильства імперії": Український філолог зі США дав визначення тому, хто такі "російськомовні громадяни"

четвер, 30 листопад 2023, 22:16

Юрій Шевчук, кандидат філологічних наук, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету у коментарі ЗМІ заявив, що «російськомовний громадянин» – це результат русифікації й колоніалізму нашої країни, передають Патріоти України. «Це громадя...