
Українського музиканта, лідера гурту "Воплі Відоплясова" Олега Скрипку викрили у водінні мотоцикла в п'яному стані. Поліцейські зафіксували правопорушення і подали на розгляд до Печерського районного суду Києва, передають Патріоти України.
Як пише "Страна", засідання мало пройти 28 вересня, але через хворобу судді розгляд справи перенесли на 12 жовтня.
Примітно, що перше слухання призначене на 18:05, хоча суд працює до 17:00. Ймовірно, такий час було обрано для того, щоб музиканта не помітили інші відвідувачі. Олег Скрипка з'явився в суд у мотокостюмі та в супроводі свого адвоката.
Нагадаємо, що Олег Скрипка не вперше потрапляє в неприємні історії на своєму мотоциклі. У 2013 році фронтмен ВВ збив трьох пішоходів, в тому числі й жінку з маленькою дочкою. Дитина не постраждала, а його батьки отримали незначні травми та були госпіталізовані. Оскільки у постраждалих не було переломів, Скрипку до кримінальної відповідальності не притягали.
В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...