
Українського музиканта, лідера гурту "Воплі Відоплясова" Олега Скрипку викрили у водінні мотоцикла в п'яному стані. Поліцейські зафіксували правопорушення і подали на розгляд до Печерського районного суду Києва, передають Патріоти України.
Як пише "Страна", засідання мало пройти 28 вересня, але через хворобу судді розгляд справи перенесли на 12 жовтня.
Примітно, що перше слухання призначене на 18:05, хоча суд працює до 17:00. Ймовірно, такий час було обрано для того, щоб музиканта не помітили інші відвідувачі. Олег Скрипка з'явився в суд у мотокостюмі та в супроводі свого адвоката.
Нагадаємо, що Олег Скрипка не вперше потрапляє в неприємні історії на своєму мотоциклі. У 2013 році фронтмен ВВ збив трьох пішоходів, в тому числі й жінку з маленькою дочкою. Дитина не постраждала, а його батьки отримали незначні травми та були госпіталізовані. Оскільки у постраждалих не було переломів, Скрипку до кримінальної відповідальності не притягали.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...