МВД готує "сюрприз" для автошкіл і водіїв в Україні: Чого чекати (відео)

У Міністерстві внутрішніх справ України пропонують запровадити персональну відповідальність інструкторів автошкіл за навчання і підготовку водіїв. Про нововведення в ефірі ObozTV розповів начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій, повідомляють Патріоти України.

"Ми допрацьовуємо наші відомчі укази і готуємо такий "приємний сюрприз" для автошкіл – якщо більше певного відсотка учнів показують поганий рівень підготовки (вочевидь, не здають іспит. – Ред.), інструктора несуть за це персональну відповідальність", – повідомив Криклій.

За його словами, ця практика вже прижилася в деяких прогресивних країнах. "Зараз в автошколах колективна безвідповідальність. Вони "комісією" приймають іспити з теорії – нібито комісією, зрозуміло, що там ніякої комісії немає. Такою самою "комісією" приймають практичні іспити. У переважній більшості шкіл це бутафорія. Цю ситуацію потрібно змінювати. Має бути персональна відповідальність", – наголосив чиновник.

Він додав, що в майбутньому у МВС збираються кардинально видозмінити процес підготовки водіїв. Зокрема, інструктори зможуть навчати новачків самостійно і не "прив'язуватися" до автошкіл.

"Теорії людина зможе самостійно навчитися і здати іспит, а потім піти до конкретного інструктора, у нього отримати практичні навички і вже до нас прийти на практичний іспит", – пояснив Криклій. "Має бути індивідуальний запис на здачу іспиту, та індивідуальна відповідальність з боку інструктора, який готує водіїв", – резюмував він.

Джерело: Обозреватель

Магазини з безкоштовною їжею і подвійні зарплати: Українка розповіла, як це - жити в Австрії (фото)

понеділок, 19 квітень 2021, 6:56

Українка на ім'я Іванна родом із Волинської області проживає в Австрії вже більше ніж 8 років. Раніше вона жила в Німеччині й зараз зовсім не шкодує про те, що колись переїхала з України, передають Патріоти України. В ексклюзивному матеріалі для Іванна...

"Риск для граждан Украины заключается не в перелетах в Турцию. Куда опаснее не та страна, куда они едут отдыхать, а та, куда они потом возвращаются. Это позорище", - епідеміолог про заяву Зеленського

понеділок, 19 квітень 2021, 6:12

"Заявление президента Зеленского о наращивании туристического потока из Украины в Турцию свидетельствует о том, что у него нет понимания об эпидемиологической ситуации ни в Украине, ни в Турции. Это еще раз доказывает, что в окружении президента нет со...