"Ми б хотіли зробити повний локдаун": Степанов сказав, як довго в Україні діятиме карантин вихідного дня

Україні карантин вихідного дня, очікується, що триватиме від найближчих вихідних і закінчиться наприкінці листопада. Попередні дані це - від 14 до 30 листопада. Про це сказав голова МОЗ Максим Степанов на засіданні уряду 11 листопада.

Шмигаль заявив, що підприємці отримають компенсації за карантин вихідного дня "Ми говоримо, що нам потрібно на те, що ми розрахували, троє таких вихідних поспіль. Тобто, ми говоримо про кінець листопада-початок грудня", - уточнив Максим Степанов.
Голова уряду Денис Шмигаль уточнив, що постанова після ухвалення почне діяти від цих вихідних, 14 листопада. І, попередньо, триватимуть ці обмеження до 30 листопада.
"Ці заходи направлені на одне - не допустити колапсу медичної системи. Не дай боже нам побачити не приймання хворих і помирання хворих на сходах лікарень. Я їжджу по лікарнях і бачу наших хворих у реанімаційних відділеннях... Ми не можемо зробити повний локдаун на три тижні, ми б хотіли ввести повний локдаун на три тижні, але у нас не витримає наша економіка", - додав Степанов.

Бачити мозком: Боєць, який залишився без очей, намагається отримати для України технологію цифрового зору

середа, 1 лютий 2023, 18:44

Владислав Єщенко - військовий сапер повністю втратив очі під час бойового завдання. Таким людям можуть допомогти нові технології так званого "цифрового" або "штучного" зору - це коли для зображення використовують не очі, а лише мозок, передають Патріо...

Шокуючий випадок: Пара туристів залишила немовля в аеропорту, не бажаючи платити за квиток для нього

середа, 1 лютий 2023, 17:58

Співробітники ірландської авіакомпанії Ryanair були шоковані рішенням пари пасажирів залишити свою дитину на стійці реєстрації в ізраїльському аеропорту після суперечок з приводу необхідності купувати для дитини окремий квиток, передають Патріоти Украї...