"Ми будемо лягати під українські танки": Жителі Золотого виступили проти відведення військ (відео)

529 дворів готові повісити на кожен будинок прапор України з вимогою не відводити українські війська.

Жителі Золотого Луганській області категорично виступили проти відведення українських військ. Відео з акції протесту в місті опублікували в Facebook-спільноті Myrotvorets News, передають Патріоти України.

«Ми будемо лягати під українські танки, щоб не дати відвести війська», - кажуть мешканці. За їх словами, 529 дворів готові повісити на кожен будинок прапор України з вимогою не відводити українські війська.

Тим часом, в Національній поліції України повідомили, що незважаючи на анонсоване розведення військових сил на ділянці поблизу Золотого, поліцейські продовжать нести службу в місті Золоте-4 і селі Катеринівка.

«Вже сьогодні ми збільшуємо кількість співробітників поліції, які в складі піших і автопатрулів реагуватимуть на виклики і повідомлення громадян і забезпечувати публічну безпеку в населених пунктах на лінії зіткнення», - повідомив заступник голови Національної поліції України Вадим Троян.

Він закликав місцевих жителів не боятися розведення військ в районі Золотого. «Ми вже маємо приклад успішної роботи правоохоронців після розведення військ в стратегічному смт. Станиця Луганська. Там місцеві жителі теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі. На передовій лінії тоді опинилися бійці батальйону поліції "Луганськ 1", нацгвардійці і прикордонники. І вони в повному обсязі виконують покладені на них завдання щодо забезпечення правопорядку і безпеки українських громадян», - зазначив Троян.

Хіти тижня. "ФСБшники били током так, что крошились зубы. Ломали черепа до трещин в глазницах. И звали посмотреть на это матерей", - Гудков про нову гучну справу в Росії

середа, 19 лютий 2020, 9:00

"Дмитрий Пчелинцев: 18 лет строгого режима. Илья Шакурский: 16 лет строгого режима. Андрей Чернов: 14 лет строгого режима. Максим Иванкин: 13 лет строгого режима. Михаил Кульков: 10 лет строгого режима. Василий Куксов: 9 лет общего режима. Арман Сагынб...

В Україні з таких лише один: Дніпрянин відновив унікальний британський автомобіль

середа, 19 лютий 2020, 8:30

Компанія Wolseley з'явилася у 1901 році. Створювала дорогі моделі автівок та конкурувала з "Роллс-Ройсом". Після Першої світової війни справи погіршилися і компанії довелося переключитися на легкі спортивні моделі. . Згодом Wolseley Motors Limited при...