"Ми будемо лягати під українські танки": Жителі Золотого виступили проти відведення військ (відео)

529 дворів готові повісити на кожен будинок прапор України з вимогою не відводити українські війська.

Жителі Золотого Луганській області категорично виступили проти відведення українських військ. Відео з акції протесту в місті опублікували в Facebook-спільноті Myrotvorets News, передають Патріоти України.

«Ми будемо лягати під українські танки, щоб не дати відвести війська», - кажуть мешканці. За їх словами, 529 дворів готові повісити на кожен будинок прапор України з вимогою не відводити українські війська.

Тим часом, в Національній поліції України повідомили, що незважаючи на анонсоване розведення військових сил на ділянці поблизу Золотого, поліцейські продовжать нести службу в місті Золоте-4 і селі Катеринівка.

«Вже сьогодні ми збільшуємо кількість співробітників поліції, які в складі піших і автопатрулів реагуватимуть на виклики і повідомлення громадян і забезпечувати публічну безпеку в населених пунктах на лінії зіткнення», - повідомив заступник голови Національної поліції України Вадим Троян.

Він закликав місцевих жителів не боятися розведення військ в районі Золотого. «Ми вже маємо приклад успішної роботи правоохоронців після розведення військ в стратегічному смт. Станиця Луганська. Там місцеві жителі теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі. На передовій лінії тоді опинилися бійці батальйону поліції "Луганськ 1", нацгвардійці і прикордонники. І вони в повному обсязі виконують покладені на них завдання щодо забезпечення правопорядку і безпеки українських громадян», - зазначив Троян.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...