"Ми дійшли до Бородянки, і 80% бригади залишилося там": Окупанти зізналися у розгромі на Київщині

Військові путінської армії зізнавалися українцям у тимчасово окупованих селах, що зазнали цілковитого розгрому від ЗСУ в Київській області. Зокрема, дійшовши до Бородянки, одна з бригад загарбників втратила 80% особового складу. Про це в інтерв’ю "Цензор.НЕТ" розповів колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний, передають Патріоти України.

Він разом із 83-річою мамою 28 днів провів в окупації у селі Мотижин Бучанського району Київщини, яке весь цей час було без газу й електрики.

За його словами, захопивши село, окупанти не намагалися затоваришувати із кимсь із місцевих. Він вважає, що їхнє ставлення до населення від початку мало конфронтаційний характер.

"Тому що я часто від них чув фразу, яку мені сказав азербайджанець: "Ми розуміємо, що ви захищаєте себе, але й ви повинні…". "Що ми повинні?" – питаю. І тут їхній командир видає: "Ми дійшли до Бородянки, ми спали. А в Бородянці по нас почало стріляти все, і 80% із нашої бригади залишилося там", – переповів Безсмертний.

Колишній дипломат висловив переконання, що бої в районі Бородянки, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Макарова для загарбників, які перебували в цій групі, були не боями за Росію чи проти України, а боями за виживання. Водночас не виключено, що російські військові знали, що їм доведеться піти з Київщини. "Один з них, який конвоював мене, сказав таку фразу: "Будет эта война или не будет, 25 марта я отсюда уйду", – додав він.

Одна з найбільших загадок Сонячної системи: Чому супутник Нептуна Тритон має таку дивну природу і чому науковці сподіваються віднайти там прояви життя (фото)

середа, 4 жовтень 2023, 5:58

Нептун має 14 супутників, одні з них обертаються навколо планети дуже близько і мають правильні орбіти, а інші — далі і мають не кругові, а витягнуті та ретроградні орбіти. Серед них вирізняється найбільший супутник Нептуна — Тритон, який досі приховує...

Полює на кенгуру і велику рогату худобу: На півдні Австралії фермер упіймав хижого сумчастого, який вважався вимерлим ще 19 сторіччя (фотофакти)

середа, 4 жовтень 2023, 2:35

"Цей вид вважався вимерлим у Південній Австралії, про них не було офіційних записів протягом більш ніж ста років, — повідомили представники Служби національних парків і дикої природи (NPWS) узбережжя Лаймстоун. . Фермер пояснив, що очікував побачити ...