"Ми дійсно тяжко хворі. І коронавірус тут ні до чого": Політтехнолог про концерт Малініна, якого очікують після карантину в Херсоні

Залишок квитків у касі вже досить скромний...

"І про високодуховне: на сьомому році війни Україною одразу після завершення карантину пронесе тур "народного артиста України Алєксандра Малініна" (звання дав Кучма), співця "русского мира", що давно мешкає в Німеччині", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Поки відомостей, що хтось вимагає копнути його в напрямку кордону і заборонити "шастать", немає. Зате гляньте скромний залишок квитків. Таки Малінін має маркетингову чуйку: кілька пісень українською - і знов гроші крапають!
--
Ми дійсно тяжко хворі. І коронавірус тут ні до чого.

Жахлива трагедія у Харкові: Жінка з маленькою дитиною викинулася з вікна багатоповерхівки (фото)

понеділок, 1 червень 2020, 11:37

За однією з версій, жінка викинулася з вікна, але слідчі поки не підтверджують це і ніяк не коментують трагедію. Мешканці будинку кажуть, що жінка не страждала психічними розладами, добре з усіма спілкувалася. Вона разом з дитиною випала з 16-го поверху.

Хіти тижня. "Гарячі" фото: Скандальна модель роздяглася на обваленому мості під Дніпром

понеділок, 1 червень 2020, 11:00

Фотомодель з Дніпра Анна Мінюкова, відома також як Ася Міковіч, яка раніше відреагувала на спір мера міста Борис Філатова і президента України Володимира Зеленського пікантним знімком на оновленому мості, опублікувала свою фотосесію в стилі ню на залиш...