
Дві жительки окупованої території Донецької області провели алкогольний прямий ефір про війну в Україні. За їхньою версією, Росія прийшла їм "допомогти", передають Патріоти України.
Як повідомляє "Труха", двоє дівчат вийшли в ефір під час застілля із акаунту з нікнеймом "Лана Бергер". Хильнувши зайвого вони вирішили поговорити з глядачами про Україну, яка "напала на Донбас".
"Якби ваша Україна напала на наш Донбас, хоч вона це і робила досить довгий час, ми б не вивезли ні технікою, ні силами. І Росія вирішила нам допомогти, звісно, бо Донбас не хотів бути з Україною. Чому? Бо на Донбасі є шахти, сольові заводи, на Донбасі є все, а у вашій Україні немає нічого - ну, мало", - заявила одна з п'яних жінок.
На її переконання, Донбас всі роки "годував" Україну, а потім "вирішив піти". "Ми не хотіли в Америку, на відміну від України. Ми не скакали на Майдані. Ми працювали в цей час. Кожна людина Донбасу працювала, як ми це звикли робити. А ви скакали на Майдані", - заявила вона.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...