"Ми не лохи. Ми охе**ваємо тут": Офіцер ЗСУ відверто висловився щодо витрат мільйонів на газони, асфальт і пам'ятники

Якби українська армія була забезпечена на всі сто відсотків, тоді було б зрозуміло, навіщо стригти газони та навіщо перестилати нормальний асфальт на окружній Києва. Про це розповів офіцер аеророзвідки 59-ї бригади ЗСУ Андрій "Хохол" Серган, передають Патріоти України.

"І ми це все бачимо і читаємо. І в нас руки опускаються. У нас реально не вистачає дронів, тепловізійних засобів і ще дуже багато. Якби армія була забезпечена на всі сто відсотків, тоді я розумію навіщо стригти газони і навіщо перестилати більше-менш живий асфальт на окружній Києва. А зараз мене хоч убийте – не розумію. Тому так, тил нас підставляє", - розповів військовий.

Він розповів про те, що ті білборди, які висять, що, наприклад, той самий Київ виділив мільярд на армію – він виділив ті кошти, як за законом мав виділити. "Військові частини платять ЄСВ, з нього 20% згідно із законом має перейти в ту ж частину на оздоблення територій або на певні потреби частини. Якби вони 20% заплатили, а потім ще зверху мільярд кинули, то я зрозумів би, про що вони говорять А зараз йде спекуляція поняттями, передвиборча кампанія, на цьому піаряться. На чому ви піаритеся? На тому, що платите те, що мали заплатити?", - ставить питання "Хохол".

Він також зазначив, що багато українських міст взагалі не мають військових частин та не донатять. "Міста можуть донатити. Територіальні громади можуть донатити, перераховувати мільйони на ті ж "мавики", контейнери, які потрібно закопувати... Дуже багато потреб є, і вони не закриті. І через ці незакриті потреби вмирають хлопці. А ми витрачаємо гроші ( громади) ні на що. На те, що не має значення. Той пам'ятник, той міст на Оболоні (за рахунок іноземних інвесторів) або бруківка біля ЦУМу – це все не має значення, тому що життя людей ми втрачаємо", - заявив він.

Військовий також звернувся до "Апострофа" та інших ЗМІ. "Ви як медіа повинні закликати громади якось купувати ці дрони, щоб врятувати цих людей. Ці люди зголосилися добровольцями на початку великого вторгнення, підписали контракти та пішли захищати. А у нас таке враження, що людське приймається за лохівське. Ми не лохи. Ми коли читаємо це все, ми ох**аємо тут", — зазначив військовий.

Джерело: Апостроф

Бронювання анулюють одним рішенням: Ось хто втратить захист уже незабаром

середа, 24 червень 2026, 13:40

Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...

Міноборони України запровадило новий базовий контракт: для військовослужбовців на тилових і небойових посадах

середа, 24 червень 2026, 12:58

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...