
Мешканка російського Шебекіно Бєлгородської області поскаржилася на те, що її місто зазнає обстрілів, одночасно з цим здивувавши своїм нерозумінням ситуації. Жінка стала заперечувати, що війська РФ розпочали неспровоковану агресивну війну і вторглися на територію України, передають Патріоти України.
Жертва пропаганди, судячи з усього, все ще вірить у те, що їй говорять із телевізора. Незважаючи на прямі й очевидні докази, що "СВО" пішла не за планом, росіянка не замислюється про причини "бавовни" у Бєлгородській області. Коментар із приводу ситуації у Шебекіно мешканка міста Наталія дала журналістам "Дождя".Спілкувалась жінка з медійниками через телефон, тому її обличчя залишилося невідомим.
"...Ми завжди були впевнені і захисті, але чому так сталося – це ніхто не може пояснити", – сказала вона, маючи на увазі обстріли.
"А ви знаєте про російське вторгнення в Україну, Наталю?" – запитала журналістка.
"Ну так... Але я не чула такого, що прямо вторглися там", – відповіла мешканка Шебекіно.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...