"Ми не віримо в самогубство!": Подруги розповіли про військову, яку знайшли мертвою біля гуртожитку

Загибла готувалася до весілля доньки та мала багато інших планів.

Жінку, яку вистрибнула з вікна гуртожитку в селищі Чорноморське Лиманського району на Одещині, звали Тетяна Варава. Їй було 46 років. Працювала фінансисткою 28-ї мотопіхотної бригади, повідомляють Патріоти України.

Вона готувалася до весілля доньки, робила ремонт вдома й мала багато життєвих планів. А версія про самогубство викликає багато запитань. Оскільки вистрибнула Тетяна з вікна кімнати гуртожитку, на шиї був електричний подовжувач. А в кімнаті знайшли вуличний бруд з підошов взуття. Про це розповіли друзі померлої із Жіночого ветеранського руху.

"У нас шок, злість і велике бажання доведення правди і справедливості. Оскільки у Тетяни не було причин для самогубства. Вона була впевнена в позитивному рішенні у справі, яка розглядалась у суді. Там Тетяна проходила як свідок, хоча її й намагались перекваліфікувати у співучасницю. Це судова справа по колишній роботі Тетяни стосовно фінансових махінацій, до яких Тетяна не причетна. У розмові сестра Тетяни розповіла, що та скаржилась крайні 2 тижні на умови в військовій частині, де проходила службу, на психологічний тиск. Тому ми не здивуємось, що через фінансові операції в частині ці факти будуть замовчуватися. І будемо вимагати чесного й справедливого розслідування", - розповіли подруги.

Переконані, Тетяна не могла вчинити так зі своєю донькою перед весіллям, бо була люблячою матір'ю. Тому у версію про самогубство не вірять. Для такого вчинку повинна бути вагома причина.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...