"Ми нічого не знаємо": Марічка Падалко не змогла стати на військовий облік у столичному військкоматі

Ведуча ТСН Марічка Падалко розповіла про свої спроби стати на військовий облік для жінок. За її словами, вона намагалася встати на облік для жінок у військкомат Шевченківського району, але там не змогли розповісти деталі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на допис Падалко у Facebook.

Ведуча розповіла, що у військкоматі порадили приходити у кінці січня, тоді мають бути подробиці від Міноборони щодо обліку для жінок. "Ми ще нічого не знаємо, ми не отримали жодних пояснень... Почекайте хоч до кінця січня, може, нам щось скажуть. Потім принесете свої документи, диплом", – йдеться у дописі.

Хіти тижня. У почутті гумору не відмовиш: Назвали рагуля та рагулиху року

вівторок, 25 січень 2022, 1:00

Сніжані Єгоровій варто згадати дитячу приказку "хто як обзивається, той сам так називається"... Рагулихою 2020 року в Україні стала телеведуча Сніжана Єгорова. Про це повідомила авторка проєкту "Рагу.лі" Тетяна Микитенко, передають Патріоти України. ....

"Упродовж лютого ми розширимо програму": Зеленський дозволив пенсіонерам витрачати "ковідну тисячу" на комуналку (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 0:19

Президент Володимир Зеленський заявив, що "ковідною тисячею" можна буде оплачувати комунальні послуги. Втім, зробити це зможуть не усі. Витрачати "ковідну тисячу" на комуналку буде дозволено лише літнім людям, віком від 60 років. . Про це глава держа...