"Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних": Львівський лікар закликала українців до вакцинації

Пандемія коронавірусу не вщухає, а навпаки стає ще сильнішою і захоплює в свої кайдани все більше людей. Зокрема, і українців. Про це в черговий раз заговорили лікарі, закликавши місцеве населення зробити щеплення від чуми 21 століття, бо тільки так, за їхніми словами, можна вберегти себе і своїх близьких від страшних наслідків, передають Патріоти України.

Заввідділення анестезіології та інтенсивної терапії медзакладу Наталія Матолінець в Facebook написала моторошний пост з благанням про вакцинацію і привела в приклад страшну історію багатодітної матері, яка через коронавірус опинилася в реанімації і медики з останніх сил борються за її життя.

За словами лікаря, в реанімації Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги зараз перебувають 48 інфікованих коронавірусом пацієнтів. Всі вони в критичному стані. І всі вони не отримали жодного щеплення від COVID-19. "Летальність б'є всі рекорди. Ніхто з них не вакцинований. У ці хвилини 40 - річна мама трьох маленьких дітей - вже двічі реанімована. Ми боремося за самий мізерний шанс її врятувати. Але вся її сім'я проти вакцинації", - написала Матолінець.

Крім цього, лікар закликала людей прийти в себе і реально поглянути на світ. "Медики вже не витримують! Ми падаємо з ніг, а ви втрачаєте рідних, поки ви все ще думаєте - вакцинуватися чи ні", - підсумувала фахівець.

Смачного, шановна пані: У Мелітополі покупниця знайшла в хлібі мишачі екскременти (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 21:59

Так, мешканка Мелітополя була неприємно здивована знахідкою в хлібі. У виробі вона виявила дивну чорну "начинку", яка виявилася мишачими екскрементами. Обурена покупниця жартує, що продукти життєдіяльності гризунів їй дісталися "в подарунок" до хліба. ...

Проблем із кредитами не було: "Приват" без попередження заблокував усі рахунки українця, пославшись на нові закони

неділя, 5 грудень 2021, 21:44

Клієнт "ПриватБанку" поскаржився на те, що його рахунки раптово і без попередження заблокували. Чоловік був клієнтом банку понад 10 років, він використовував сервіси і як фізособа, і як ФОП, проблем з кредитами у нього не було. У "Приваті" на скаргу ві...