
У сім'ї захисника «Шахтаря» та збірної Грузії Георгія Гочолейшвілі, який перейшов до донецького клубу восени 2022 року з «Сабуртало» за 1 млн євро, невимовна радість. Син футболіста та його дружини Ани — Сандро, який народився у березні минулого року, переміг лейкемію (рак крові та кісткового мозку), повідомляє пресслужба ФК «Шахтар», передають Патріоти України.
Хлопчика вже зворушливо виписали з однієї з лікарень у Данії, де грає його тато, але попереду на дитину чекає відновлення та реабілітація.
«Ми пережили дуже тяжкий час. Дякую всім, хто підтримував. Тепер ми починаємо відновлення з тією ж вірою та надією», — написав Георгій Гочолейшвілі в Instagram.
Зазначимо, що цього сезону грузинський захисник Гочолейшвілі грає на правах оренди за «Копенгаген». У 30 матчах за данський клуб футболіст забив 1 м'яч і віддав 3 результативні передачі.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...