
Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександр Усик привітав українців (які святкують за юліанським календарем) із прийдешнім Різдвом Христовим. Відеозвернення український боксер опублікував на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.
Передусім спортсмен згадав про українських військових, які на фронті захищають нашу країну від російських окупантів. Олександр наголосив, що Україна є і завжди буде незалежною. Він висловив впевненість, що український народ переможе рашистів, а "Русь була, є та буде Київською".
"Хочу привітати всіх з Різдвом Христовим! Хлопців та дівчат, які зараз на передовій боронять нашу країну від ворога! Янгола-охоронця вам. Ви зараз стали нашими янголами-охоронцями. І всіх людей, які допомагають йти до перемоги. Всім тим, хто віддав своє життя за свободу України – царство небесне.
Дорогі друзі, ми пройдемо всі ті випробування, які у нас є, і ми обов'язково піднімемо над нашою головою прапор перемоги. Ми обов'язково почуємо слова від цього світу – "Україна незалежна". Вона є незалежною, вона буде незалежною. Русь була, є і буде Київською! І хто б що не казав, нібито немає жодного українського народу, – весь світ побачив, наскільки він єдиний.
"Друзі, з Різдвом! Слава богу за все! І слава Україні! Разом до перемоги. Зі Святом нас!", – сказав Усик.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...