
Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександр Усик привітав українців (які святкують за юліанським календарем) із прийдешнім Різдвом Христовим. Відеозвернення український боксер опублікував на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.
Передусім спортсмен згадав про українських військових, які на фронті захищають нашу країну від російських окупантів. Олександр наголосив, що Україна є і завжди буде незалежною. Він висловив впевненість, що український народ переможе рашистів, а "Русь була, є та буде Київською".
"Хочу привітати всіх з Різдвом Христовим! Хлопців та дівчат, які зараз на передовій боронять нашу країну від ворога! Янгола-охоронця вам. Ви зараз стали нашими янголами-охоронцями. І всіх людей, які допомагають йти до перемоги. Всім тим, хто віддав своє життя за свободу України – царство небесне.
Дорогі друзі, ми пройдемо всі ті випробування, які у нас є, і ми обов'язково піднімемо над нашою головою прапор перемоги. Ми обов'язково почуємо слова від цього світу – "Україна незалежна". Вона є незалежною, вона буде незалежною. Русь була, є і буде Київською! І хто б що не казав, нібито немає жодного українського народу, – весь світ побачив, наскільки він єдиний.
"Друзі, з Різдвом! Слава богу за все! І слава Україні! Разом до перемоги. Зі Святом нас!", – сказав Усик.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...