
На площі біля Дюка на Приморському бульварі одеські курсанти провели флешмоб. Учасники перформансу вишикувалися у фігуру національного символу. Про це повідомляє «Армія.Inform», передають Патріоти України.
Захід розпочався з вшанування загиблих за Україну хвилиною мовчання. Потім курсанти підняли сині та жовті листки над головою. В акції взяли участь близько 500 осіб. «Живу» фігуру герба утворили курсанти Військової академії, Інституту військово-морських сил та Одеського державного університету внутрішніх справ.
«Ми показуємо, що ми – українці. Ми на своїй землі й пам’ятаємо свою історію. А ще – це підтримка бойового духу», – задекларували курсанти.
«Нашим ідейним натхненником став Євген Шупляков, саме він зробив нам фігуру герба. Ми розуміємо ситуацію в Україні, тому будь-який патріотичний захід є важливим для нас. Так ми показуємо, що ми – українці. Ми на своїй землі й пам’ятаємо свою історію. А ще − це підтримка бойового духу», – розповіла керівниця обласного центру патріотичного виховання Наталія Михайленко.

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...