"Ми старалися!": У центрі міста на Сумщині з'явився дуже непристойний сніговик (фото 12+)

Біля центрального фонтану у Шостці Сумської області з'явилася величезна скульптура фалоса зі снігу. На снігу поруч надпис: "Не бури! Ми старалися!". Фото сороміцької скульптури місцеві мешканці публікують у соцмережах, передають Патріоти України.

"Скульптура сьогоднішня і минулорічна - прогрес очевидний! Для всіх моралістів зауважу, в нашому місті наразі відбуваються набагато гірші речі... Аніж цей вранішній прояв народної творчості. Тож не варто роздувати щоки та охати. Всім гарних вихідних і відмінного настрою", - написала у Facebook місцева жителька Тетяна Семенова.

Зазначимо, що торік сніговик-прутень з'явився перед будівлею міської ради в Шостці.

Помер відомий український кінорежисер

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:58

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...

Вкажуть на двері: В одній із країн ЄС хочуть анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:30

Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...