"Ми все звикли робити разом": Сестри-близнючки хочуть одночасно завагітніти від одного чоловіка (фото)

У Австралії сестри-близнючки Анна та Люсі Десінк намагаються завагітніти від спільного нареченого Бена Бірна, щоб удвох "відчути досвід материнства". Про це пише tyla.com, передають Патріоти України.

35-річні Анна та Люсі зустрічаються із Беном від 2012 року. Проте вони не можуть одружитись, оскільки полігамія в Австралії заборонена. Щоб оформити стосунки жінкам та чоловіку потрібно їхати за кордон.

Дівчата в етері одного із шоу розповіли, що вони все звикли робити разом. А тому вони навіть зустрічаються з одним чоловіком. Останнім часом вони вирішили, що хочуть народити одночасно, проте поки їм це не вдається. Щоб звикнути до материнства дівчата придбали ляльок-немовлят, яких вдягають однаково та всюди зі собою носять.

На одному із відео видно, як сестри міряють температуру та радіють, що вона в обох є. Згодом вони прогнали з кімнати оператора та усамітнились з Беном. Після цього вони опублікували кадри, як сидять у ліжку, піднявши ноги вверх та стимулюючи таким чином вагітність.

Наречений дівчат Бен каже, що обом жінкам буде складно завагітніти, оскільки "це велике навантаження на чоловіка".

Наче з легенди про короля Артура: Археологи знайшли середньовічний меч, котрий століттями покоївся у камені

середа, 22 березень 2023, 14:37

У оповідях про британського короля Артура розповідається, що на початку шляху до своєї величі він витягнув забитий лезом у камінь чарівний меч Екскалібур. Тепер археологи стикнулися з дуже подібною ситуацією. . Так у річці Врбас, на півночі Боснії та ...

Відчутний удар по кишені! В Україні зростуть тарифи на газ, опалення та гарячу воду - названо терміни

середа, 22 березень 2023, 14:30

Комунальні тарифи в Україні, незважаючи на мораторій, незабаром зростуть. Крім електроенергії, подорожчають також газ, гаряча вода та опалення. Споживачів уже попереджають, що ціни можуть зрости у 2-4 рази, передають Патріоти України. Голова Спілки спо...