"Ми вже втомилися, але...": Медики Олександрівської лікарні в Києві, що борються з COVID-19, звернулися до українців

Лікарі закликали співгромадян не турбувати їх із найменошого приводу, але водночас і не намагатися затягувати зі зверненням, якщо справді захворіли.

Олександрівська лікарня. Фото: УНІАН.

Вчора, 29 березня, головний лікар Олександрівської лікарні Людмила Антоненко опублікувала звернення фахівців, які борються з коронавірусом COVID-19. Вона зазначає, що українцям необхідно не кидатися з крайності в крайність, а вибрати золоту середину в своїй поведінці і ставленні до хвороби, передають Патріоти України.

Так, Антоненко розповіла про людей, які приїжджають в інфекційний корпус і починають його штурмувати з температурою в 37, інші кажуть, що необхідно перебувати вдома аж до критичного стану. Вона впевнена, що потрібно тверезо підходити до проблеми і боротися з цим. За її словами, лікарі переможуть COVID-19, проте медикам необхідна підтримка, повага і розуміння від кожного. Головлікар підкреслює, що доктора вже втомлені, проте бойовий дух не зникає. В їх лікарні перебуває 38 осіб з коронавірусом, 14 з підозрою на інфекцію, 4 в реанімації і 2 - на системі штучної вентиляції легенів.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...