"Ми вже втомилися, але...": Медики Олександрівської лікарні в Києві, що борються з COVID-19, звернулися до українців

Лікарі закликали співгромадян не турбувати їх із найменошого приводу, але водночас і не намагатися затягувати зі зверненням, якщо справді захворіли.

Олександрівська лікарня. Фото: УНІАН.

Вчора, 29 березня, головний лікар Олександрівської лікарні Людмила Антоненко опублікувала звернення фахівців, які борються з коронавірусом COVID-19. Вона зазначає, що українцям необхідно не кидатися з крайності в крайність, а вибрати золоту середину в своїй поведінці і ставленні до хвороби, передають Патріоти України.

Так, Антоненко розповіла про людей, які приїжджають в інфекційний корпус і починають його штурмувати з температурою в 37, інші кажуть, що необхідно перебувати вдома аж до критичного стану. Вона впевнена, що потрібно тверезо підходити до проблеми і боротися з цим. За її словами, лікарі переможуть COVID-19, проте медикам необхідна підтримка, повага і розуміння від кожного. Головлікар підкреслює, що доктора вже втомлені, проте бойовий дух не зникає. В їх лікарні перебуває 38 осіб з коронавірусом, 14 з підозрою на інфекцію, 4 в реанімації і 2 - на системі штучної вентиляції легенів.

Типу "Шахеду" не все одно: Повний відпочивальників одеський пляж, на якому загинула молода жінка, не був офіційно відкритий, - в.о. мера Коваль

вівторок, 23 червень 2026, 20:54

В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...