"Ми вже втомилися, але...": Медики Олександрівської лікарні в Києві, що борються з COVID-19, звернулися до українців

Лікарі закликали співгромадян не турбувати їх із найменошого приводу, але водночас і не намагатися затягувати зі зверненням, якщо справді захворіли.

Олександрівська лікарня. Фото: УНІАН.

Вчора, 29 березня, головний лікар Олександрівської лікарні Людмила Антоненко опублікувала звернення фахівців, які борються з коронавірусом COVID-19. Вона зазначає, що українцям необхідно не кидатися з крайності в крайність, а вибрати золоту середину в своїй поведінці і ставленні до хвороби, передають Патріоти України.

Так, Антоненко розповіла про людей, які приїжджають в інфекційний корпус і починають його штурмувати з температурою в 37, інші кажуть, що необхідно перебувати вдома аж до критичного стану. Вона впевнена, що потрібно тверезо підходити до проблеми і боротися з цим. За її словами, лікарі переможуть COVID-19, проте медикам необхідна підтримка, повага і розуміння від кожного. Головлікар підкреслює, що доктора вже втомлені, проте бойовий дух не зникає. В їх лікарні перебуває 38 осіб з коронавірусом, 14 з підозрою на інфекцію, 4 в реанімації і 2 - на системі штучної вентиляції легенів.

Недоімперії Х**ла ще не кінець: NASA все одно заплатить Росії за політ на "Союзі", попри успіх SpaceX

четвер, 4 червень 2020, 16:39

NASA збирається заплатити "Роскосмосу" за політ одного зі своїх астронавтів. А російські космонавти, швидше за все, полетять у космос з території США наступного року. Тому ті, хто думали, що історичний запуск пілотованої місії SpaceX Crew Demo-2 змінит...