"Ми вже звільнили Херсон": Усик заспівав пісню про повернення Криму (відео)

Чемпіон WBA/IBF/WBO/IBO у надважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) зробив колаборацію з одеською групою BARABANDA. Наш прославлений боксер разом із фронт-меном колективу Ельнуром Рустамовим виконав кілька рядків із пісні "Лист до мами", повідомляють Патріоти України.

Після того, як Ельнур заспівав один куплет, на рядках про Крим у кадрі з'явився Усик. Крім того, Рустамов змінив деякі слова у своєму творі. Спочатку в тексті йшлося, що "Ми скоро поїдемо до Херсона". Артист поміняв їх на "Ми вже звільнили Херсон".

Цілком це звучить так:

"Ми вже звільнили Херсон, а потім за ним

Ма, я тобі обіцяю, це буде наш Крим

І він більше ніколи не буде стояти в сторонці

Він буде розквітати, як лоза на сонці!"

В оригіналі композиція була виконана таким чином:

Ароматний "димок" ледь не вбив здорового хлопця: Тижнями пролежав у комі і заново навчався ходити

субота, 25 березень 2023, 22:49

17-річний хлопець із Техасу був госпіталізований через легеневу недостатність. Легені були повністю закупорені через вейпінг. Про це пише видання Lad Bible, передають Патріоти України. Трістон Зофельд бу здоровою та спортивною дитиною, 26 липня 2019 ро...

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...