"Ми з Ігорем гуляли по "Азовсталі": Коханка Мангушева розповіла, де той для своїх шоу взяв череп українського бійця

Дружина товариша хотіла череп українця: вдова Мангушева цинічно розповіла, де вони його взяли

Співмешканка російського найманця Ігоря Мангушева, який виступав в окупованому Донецьку з черепом "українського військового", цинічно розповіла, що череп полеглого захисника вони знайшли, коли гуляли "Азовсталлю", і Мангушев забрав його, бо "дружина якогось товариша дуже хотіла череп українця".

"Ми з Ігорем гуляли по "Азовсталі". Я побачила військову форму з синьою ізоляційною стрічкою, вирішила зняти з неї шеврон із групою крові на пам'ять або як сувенір кому-небудь. Серед російських військових - це нормальна практика... Потягнула і тут вивалилися з форми кістки і череп.

Ігор одразу побіг у машину за пакетом. Він узяв цей череп, дружина якогось його товариша дуже хотіла череп українця", - оповідає в інтерв'ю російським пропагандистам Тетяна Азаревич, яка називає себе вдовою Мангушева.

За її словами, Мангушев мав віддати череп українського воїна, але на "поетичних читаннях" – "загорівся" і вирішив, що має "виступити з черепом": "Він побіг у машину, вдягнув рукавички, взяв череп".

Жінка російського терориста додала, що череп їм був не потрібен і Мангушев його віддав: "Просто використав у перформансі, це була відсилка до Шекспіра".

Вона також не вважає, що вбивство найманця пов'язане з тим, що окупанти осквернили тіло захисника "Азовсталі".

Водночас, тіло самого Мангушева їй довелося ховати, бо за його череп призначили нагороду. Окупанта кремували. Його труну охороняли через побоювання, що в морзі чи крематорії Мангушеву відріжуть голову.

Обставини смерті Мангушева досі не встановлені, а справу, яку обіцяли завести бойовики, не розслідують.

"План 666": Піцерія запропонувала клієнтам "заплатити" за піцу після смерті

четвер, 1 червень 2023, 13:43

Новозеландська мережа піцерій Hell Pizza надала клієнтам можливість заплатити за піца після їхньої смерті. Ресторан "Пекельна піца" запропонував своїм клієнтам у Новій Зеландії та Австралії так званий "План 666", який юридично зобов'язує їх включити ра...

Порятунок Рядового Мавіка: Патрульні після обстрілу Херсона знайшли совеня-сироту (відео)

четвер, 1 червень 2023, 13:30

Одеські патрульні, які служать у Херсоні, після чергового російського обстрілу знайшли на дорозі маленьке совеня. Батьки пташеняти або загинули від уламків, або просто полетіли геть від звуків вибухів. Рятівники назвали совеня Рядовий Мавік – на чест...