"Ми з Хомчаком вчилися разом!": Звинувачений у домаганнях чернігівський воєнком впевнений, що уникне покарання

Відомо вже багато випадків, коли жінки-військовослужбовці просто боялися заявляти про сексуальні домагання з боку командирів чи інших військових. А коли навіть говорили про це, то наривалися на насмішки і тиск.

Військовий комісар Чернігівської області полковник Олександр Криворучко не вважає себе винним у сексуальних домаганнях до своєї підлеглої Ольги Деркач. Про це повідомила менеджер проектів в “Гельсінській спілці з прав людини” Ольга Решетілова, передають Патріоти України.

За її словами, після того, як історія підполковника Деркача стала публічною, інші жінки з Чернігівського військкомату також почали заявляти про домагання з боку Криворучка. У свою чергу військовослужбовці-чоловіки дають свідчення про побиття з боку полковника.

“Сам же Криворучко все заперечує. І розповідає, що йому нічого не буде, оскільки раніше він навчався з генералом Хомчаком і у них хороші стосунки”, – зазначає Решетилова.

На поточний момент з Ольгою Деркач працюють професійні адвокати, а Генеральний штаб продовжує проведення службового розслідування.

Хіти тижня. Степанов привіз з Індії невідомо що: Авторитетний український інфекціоніст заявила, що не щеплюватиметься вакциною Covishield

середа, 3 березень 2021, 4:00

Головна інфекціоністка Вінниччини Лариса Мороз, яка майже рік тому розробила перший в Україні протокол лікування коронавірусу, каже, що не буде щеплюватись вакциною Covishield, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. "Ця вакцина почина...

Хіти тижня. "Можна з упевненістю сказати": Вчені розгадали "код да Вінчі" (фото)

середа, 3 березень 2021, 0:10

Міжнародна група вчених під керівництвом професора Політехнічного університету в Мілані П'єра Джорджіо Рігетті стверджує, що розгадала загадку стилю художника Леонардо да Вінчі.Про це повідомляє видання "ТАСС" з посиланням на одного з учасників проєкту...