"Ми з тобою однієї крові": Троє крокодилів врятували життя собаці, який впав у річку

В Індії тріо крокодилів врятувало собаку, який застряг у річці, пише ladbible.com. У звіті, опублікованому в Journal of Threatened Taxa, описується незвичайний випадок, коли зграя диких собак переслідувала молодого пса на мілководді річки Савітрі в індійській Махараштрі.

На кадрах видно, що собака, мабуть, не звертає уваги на крокодилів, яких можна було побачити поблизу і які повільно просувалися вперед.

Але замість того, щоб спробувати з’їсти собаку, крокодили натомість використовують свої морди, щоб відштовхнути його в безпечне місце.

Мало того, на кадрах навіть видно, як крокодили штовхають собаку на ділянку берега річки, де немає вищезгаданих диких собак, а це означає, що він може безпечно втекти.

Автори дослідження зазначили: "Те, що спочатку здавалося класичним хижацьким інстинктом (крокодила), незабаром виявилося більш слухняною поведінкою двох із трьох крокодилів, які вели собаку з місця".

Далі дослідники заявили, що "цікавий" інцидент міг бути спричинений "розумною поведінкою, яка наводить на думку про міжвидову емпатію".

"З огляду на те, що крокодили могли легко зжерти собаку, проте ніхто з них не напав і натомість вирішив підштовхнути його до берега, це означає, що потяг до голоду був відсутній. Ми припускаємо, що це випадок розумної поведінки, що призводить до міжвидової "емоційної емпатії", яка не є широко дослідженою поведінкою, хоча здатність одного виду відчувати емоційні почуття іншого виду заслуговує на визнання. Цікавий випадок із собакою, "врятованою" групою крокодилів, описаний тут, здається скоріше проявом співчуття, ніж альтруїстичної поведінки".

Проста відповідь: Учений розповів, чому в Австралії так багато отруйних тварин

середа, 29 листопад 2023, 6:59

>Кевін Арбакл, доцент кафедри еволюційних біологічних наук в Університеті Суонсі у Великій Британії пояснив, що величезна кількість павуків, змій, медуз та інших отруйних істот на континенті пояснюється його ізольованістю від світу, передають Патріоти ...

У Керченській протоці шторм зіштовхнув між собою три російські судна

середа, 29 листопад 2023, 6:51

Матрос Шевченко зіштовхнувся із Матросом Позиничем, після чого їх понесло на Кавказ-5. Під час шторму у Чорному морі 26 листопада, у Керченській протоці зіткнулися три російські судна, про це повідомляють російські Telegram-канали, публікуючи відповідн...