"Ми з Зеленським живемо в різних країнах?": Рудницька висміяла президента за слова про пошуки міністра культури

Слова гаранта часто не сходяться з реальністю.

20 травня президент України Володимир Зеленський проводить велику прес-конференцію з нагоди року на посаді глави держави. Відповідаючи на одне із запитань, гарант заявив, що спостерігає в Україні кадровий голод. Нібито з цієї ж причини крісло міністра культури досі займає виконуюча обов'язки Світлана Фоменко, передають Патріоти України.

У відповідь на це телеведуча і колись продюсер "Території А" Анжеліка Рудницька припустила, що живе з Володимиром Зеленським у різних країнах. Як підкреслила митець на особистій сторінці у Фейсбук, слова гаранта не сходяться з реальністю.

"Усе! Люди культури вимерли в країні. Дожилися, - написала Рудницька. - А за моїми даними є ціла черга з претендентів, які готові працювати з цією владою, вони є менеджерами культури і мріють про це крісло Ми з Зеленським живемо в різних країнах?"

У коментарях під постом Рудницької згадали про нещодавню акцію на захист культури, організаторами якої якраз виступили представники цієї галузі: "Там що, теж жодної культурної людини?"

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

У Харкові сімейство диких кабанів паралізувало рух на дорозі: відео

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:25

У четвер, 22 жовтня, в Харкові сімейство кабанів вирішило перебігти жваву дорогу і паралізувало рух. Про це повідомляє Telegram-канал "Типова Україна", публікуючи відповідне відео. "Свинство якесь", - йдеться в підписі до ролика. На кадрах зафіксовано,...