
Мешканка Аргентини Флоренсія Лобо підібрала двох кошенят, яких вона вважала кинутими. Жінка принесла їх до себе додому і почала виходжувати, передають Патріоти України.
Один малюк незабаром помер. А другий, якому Флоренсія дала ім'я Тіто, відмінно прижився у неї. Два місяці по тому Лобо відвезла свого вихованця на огляд до ветеринара. Той був вражений, побачивши Тіто, і заявив, що це - не домашня кішка. Виявилося, що приймак аргентинки - дитинча дикої пуми-ягуарунді.

Флоренсії довелося розлучитися зі своїм улюбленцем. Ветеринар порадив їй не намагатися одомашнити дикого звіра. Як повідомляє видання Inside Edition, вона віддала його співробітникам заповідника, які підготують Тіто до життя на волі.
Міжнародна команда дослідників уперше повністю розшифрувала давньоримський папірус із Геркуланума, який майже дві тисячі років вважався непридатним для читання після виверження Везувію. Досягти цього вдалося завдяки штучному інтелекту та технології "ві...
У центрі Чумацького Шляху було виявлено три групи дивних зірок, які знаходяться поблизу центральної чорної діри Стрілець A*. Усі ці зірки відрізняються одна від одної, рухаються по-різному, але мають схожий вік. Астрономи дійшли висновку, що поведінку ...