Милі дівчата написали подрузі: Українців попередили про нову схему шахрайства

Не дозволяйте чужим людям відправляти СМС зі свого мобільного, якщо не хочете втратити гроші.

Позичати комусь мобілку - дуже небезпечно. Ілюстрація: соцмережі.

В Україні шахраї придумали новий спосіб виманити гроші у людей за допомогою мобільного телефону, інформують Патріоти України.

"На вулиці підходять двоє дівчат, запитують вулицю, де вона знаходиться, ти пояснюєш, роблять вигляд, що не розуміють, кажуть приїхали в це місто вперше, просять зателефонувати, даєш телефон, трубки не піднімають", - пише користувач із ніком Пугачиха на форумі kidstaff. За її словами, після цього одна з дівчат просить надіслати СМС.

"Коли перша стоїть поруч, відправляє СМС, друга мило розмовляє. Приходить на мій телефон СМС, перша говорить другій: уявляєш, вона теж спізнюється. Після переписки віддає телефон, дякують і прощаємося", - пише жінка.

Після цього вона спробувала купити продукти у маркеті, але виявилося, що грошей на карті вже немає. "Перевіряєш іще раз, йдеш у банкомат, бачиш залишок 7 грн. Дзвониш у Приват, нічого не розумієш, де гроші? Заходиш у Приват24 і шок, шок, шок. Так, це помилка, але згадуєш історію і розумієш, як тебе дві студентки сьогодні розвели. За цей час через СМС вони перевели всі твої гроші, ніхто нікому не писав, а в СМС-формі відправили заявку на переказ і по СМС-коду підтвердили", - наголосила жінка.

"Судячи з усього, спочатку запит відправили на залишок на рахунку, потім суму і перевели. Ось так залишитися без грошей, а сума велика... Заяву прийняли. Розкажіть нікому телефон не давати на вулиці", - резюмувала вона.

З архіву ПУ. "Сашенька очень не любит Украину и надеется, что "будем вас всех стрелять": У Києві спіймали нахабного сепаратиста (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:05

У Києві спіймали чоловіка, який викрикував сепаратистські "гасла" і негативно відгукувався про українців. Про це в серпні 2018 року повідомив учасник проекту «Зважені і щасливі» Микола Ворошнов, передають Патріоти України. "А я ж нічого, я просто хотів...

Пандемія коронавірусу: "Маска краще захистить від COVID-19, ніж вакцинація", - головний епідеміолог США

п’ятниця, 18 вересень 2020, 22:51

При неухильному носінні масок, коронавірус можна зупинити протягом 6-12 тижнів.​. Головний епідеміолог Сполучених Штатів Америки Роберт Редфілд акцентує увагу на тому, що маска надасть кращий захист від COVID-19, ніж вакцинація. Свою заяву Редфілд зроб...