Милі дівчата написали подрузі: Українців попередили про нову схему шахрайства

Не дозволяйте чужим людям відправляти СМС зі свого мобільного, якщо не хочете втратити гроші.

Позичати комусь мобілку - дуже небезпечно. Ілюстрація: соцмережі.

В Україні шахраї придумали новий спосіб виманити гроші у людей за допомогою мобільного телефону, інформують Патріоти України.

"На вулиці підходять двоє дівчат, запитують вулицю, де вона знаходиться, ти пояснюєш, роблять вигляд, що не розуміють, кажуть приїхали в це місто вперше, просять зателефонувати, даєш телефон, трубки не піднімають", - пише користувач із ніком Пугачиха на форумі kidstaff. За її словами, після цього одна з дівчат просить надіслати СМС.

"Коли перша стоїть поруч, відправляє СМС, друга мило розмовляє. Приходить на мій телефон СМС, перша говорить другій: уявляєш, вона теж спізнюється. Після переписки віддає телефон, дякують і прощаємося", - пише жінка.

Після цього вона спробувала купити продукти у маркеті, але виявилося, що грошей на карті вже немає. "Перевіряєш іще раз, йдеш у банкомат, бачиш залишок 7 грн. Дзвониш у Приват, нічого не розумієш, де гроші? Заходиш у Приват24 і шок, шок, шок. Так, це помилка, але згадуєш історію і розумієш, як тебе дві студентки сьогодні розвели. За цей час через СМС вони перевели всі твої гроші, ніхто нікому не писав, а в СМС-формі відправили заявку на переказ і по СМС-коду підтвердили", - наголосила жінка.

"Судячи з усього, спочатку запит відправили на залишок на рахунку, потім суму і перевели. Ось так залишитися без грошей, а сума велика... Заяву прийняли. Розкажіть нікому телефон не давати на вулиці", - резюмувала вона.

Хіти тижня. "Все "достижения" СССР базируются на самом настоящем рабском труде", - Мирович (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 1:00

"Так, друзья, - сегодня будет пост о том, как все "советские достижения промышленности" были построены с помощью рабского труда. В лживом советском гимне СССР есть такие строки - "Союз нерушимый республик свободных сплотила навеки великая Русь, да здра...

Спонсором буде Китай: У Росії хочуть побудувати гігантський православний суперсобор

вівторок, 21 січень 2020, 0:29

Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту. Під Єкатеринбургом може з'явитися найбільший в світі православний собор місткістю 37 тисяч осіб, передають Патріоти України. Проект пов'язують з отцем Сергієм, одним із засновників р...