"Мирне небо - найголовніше": Український футболіст розповів про ситуацію в білоруському Бресті

Артем Мілевський боїться бойових дій.

Артем Мілевський. Фото: УНІАН.

Гравець "Динамо" Брест Артем Мілевський прокоментував дії влади Білорусі щодо протестувальників у зв'язку з фальсифікацією результатів виборів президента, передають Патріоти України.

"У Білорусі зараз не особливо весело. Таке, що не дуже смішно. У Бресті ситуація спокійна, але по інших містах... Я не сильно хочу говорити на цю тему.

Я ніколи не обговорюю політику, але відбуваються такі речі. М'яко кажучи, безумство якесь. Байдужим не можна залишатися в такій ситуації. Мирне небо - найголовніше", - сказав Мілевський.

ТОП-10 найменших у світі автомобілів: Фото і характеристики "карликів"

понеділок, 28 вересень 2020, 8:56

Зараз нікого не здивувати видом автомобіля, але деякі з них дійсно вражають своїм розміром, передають Патріоти України. Виробники зробили деякі машини настільки мініатюрними, що вони стали схожі на мультяшні. Це авто російського виробництва, яке має до...

"Думав, що постарію": Влад Яма зізнався, що боявся одруження

понеділок, 28 вересень 2020, 8:45

Хореограф Владислав Яма цілих 8 років не міг наважитись на шлюб зі своєю дружиною Ліліаною, передають Патріоти України. Влад і Ліліана почали зустрічатися у 2006 році, а одружилися лише 21-го вересня 2014 року. Хореограф зізнався, чому боявся одруження...