"Мирне небо - найголовніше": Український футболіст розповів про ситуацію в білоруському Бресті

Артем Мілевський боїться бойових дій.

Артем Мілевський. Фото: УНІАН.

Гравець "Динамо" Брест Артем Мілевський прокоментував дії влади Білорусі щодо протестувальників у зв'язку з фальсифікацією результатів виборів президента, передають Патріоти України.

"У Білорусі зараз не особливо весело. Таке, що не дуже смішно. У Бресті ситуація спокійна, але по інших містах... Я не сильно хочу говорити на цю тему.

Я ніколи не обговорюю політику, але відбуваються такі речі. М'яко кажучи, безумство якесь. Байдужим не можна залишатися в такій ситуації. Мирне небо - найголовніше", - сказав Мілевський.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...