Мистецтво в полоні "скрепо-суспільства обліко моралє": У столиці Уралу на виставці живопису жіночі принади позаклеювали стікерами (фотофакти)

Організатори виставки живопису і графіки «АРТ Єкатеринбург», що проходить в уральській столиці, аркушами паперу заклеїли інтимні частини жіночих тіл, зображені на деяких картинах, повідомляють Патріоти України з посиланням на URA.RU. Нащо їх тоді взагалі брали в експозицію, залишається питанням. Адже задоволення від цього не отримали ні автори, ні публіка.

Як розповів агентству директор заходу Андрій Сенніков, оголені тіла прикривали тимчасово і лише на двох картинах, але на розміщених в соціальних мережах знімках видно, що заклеєних картин було більше. Фото з виставки опублікував, зокрема, журналіст В’ячеслав Земляніков. За станом на 8 грудня листки паперу з картин зняли.

«Свобода, – написав Земляніков на своїй сторінці в Facebook. – Організатори самі ж і веліли художникам негайно «роздягнути» голі картини назад. Ще вчора. І нічого, що «категорія 0 +» і вчора, і сьогодні тут носиться у величезній кількості».

Андрій Сенніков в свою чергу пояснив, що інтимні місця прикривали на прохання батьків з дітьми. «У кожного з батьків своє почуття цензури, – зазначив він. – Ніяких конфліктів не було. Картини ж ніхто не прибирав».

Загинули люди: У Китаї горіла будівля Huawei (фото, відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 21:00

Спочатку в мережу потрапила інформація про те, що пожежа спалахнула в самій лабораторії Huawei, де працює понад 20 тисяч осіб і тестують в тому числі обладнання для мереж 4G і 5G. У китайському місті Дунгуань в п'ятницю, 25 вересня, сталася пожежа на т...

"Грянув грім": НБУ ліквідував флагмана будівельного кредитування, банк "Аркада", подробиці гучної справи

п’ятниця, 25 вересень 2020, 20:42

13 тисяч родин залишились і без квартир, і без 100-відсоткової передоплати за житло. Тих хто постраждав частково, як інвестор, чи вкладник - ще більше. "Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення в...