Мистецтво в полоні "скрепо-суспільства обліко моралє": У столиці Уралу на виставці живопису жіночі принади позаклеювали стікерами (фотофакти)

Організатори виставки живопису і графіки «АРТ Єкатеринбург», що проходить в уральській столиці, аркушами паперу заклеїли інтимні частини жіночих тіл, зображені на деяких картинах, повідомляють Патріоти України з посиланням на URA.RU. Нащо їх тоді взагалі брали в експозицію, залишається питанням. Адже задоволення від цього не отримали ні автори, ні публіка.

Як розповів агентству директор заходу Андрій Сенніков, оголені тіла прикривали тимчасово і лише на двох картинах, але на розміщених в соціальних мережах знімках видно, що заклеєних картин було більше. Фото з виставки опублікував, зокрема, журналіст В’ячеслав Земляніков. За станом на 8 грудня листки паперу з картин зняли.

«Свобода, – написав Земляніков на своїй сторінці в Facebook. – Організатори самі ж і веліли художникам негайно «роздягнути» голі картини назад. Ще вчора. І нічого, що «категорія 0 +» і вчора, і сьогодні тут носиться у величезній кількості».

Андрій Сенніков в свою чергу пояснив, що інтимні місця прикривали на прохання батьків з дітьми. «У кожного з батьків своє почуття цензури, – зазначив він. – Ніяких конфліктів не було. Картини ж ніхто не прибирав».

Хіти тижня. Для порятунку викликали "Кобру": Через зраду українка накрутила гайку на статевий орган чоловіка (фото)

понеділок, 20 січень 2020, 15:30

За допомогою спеціальних інструментів рятувальники спиляли гайку. У Запоріжжі дружина, дізнавшись про зраду чоловіка, вирішила йому помститися. Жінка почекала, поки той засне, взяла гайку і накрутила її на статевий орган чоловіка, передають Патріоти Ук...

Ні дня без скандалу: В "Укрзалізниці" взяли на роботу "генпрокурора ДНР"

понеділок, 20 січень 2020, 15:28

"Укрзалізниця" потрапила до чергового скандалу. Там на одну з ключових посад призначили прихильника "русского міра" Ігоря Сагунова, якого висували на посаду генпрокурора "ДНР", передають Патріоти України. Одіозного кандидата просуває директор Південно...