Митрополит літав над містом з іконами: У Пітері вирішили в небі помолитися за позбавлення від пандемії (фото)

Представники Російської православної церкви 22 червня провели над Санкт-Петербургом молитву "за позбавлення від пандемії". Зазначимо, що це сталося на тлі нового спалаху захворюваності в Росії, незважаючи на вакцинацію препаратом "Супутник V". Відповідні кадри з борту вертольота в Telegram опублікував журналіст з пулу Кремля Дмитро Смирнов. Свій пост він супроводив підписом, що "молитва і вертоліт в два рази переконливіше, ніж просто молитва", передають Патріоти України.

Її проводив митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Варсонофій. З собою він узяв ікони Спасителя, якими "тричі осінив Петербург".

Україна щороку втрачає населення великого міста: Озвучено прогноз, чи змінить ситуацію повернення біженців

середа, 24 червень 2026, 8:03

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...

Сиділи на дереві і плакали: У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат

середа, 24 червень 2026, 7:54

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...