Митрополит літав над містом з іконами: У Пітері вирішили в небі помолитися за позбавлення від пандемії (фото)

Представники Російської православної церкви 22 червня провели над Санкт-Петербургом молитву "за позбавлення від пандемії". Зазначимо, що це сталося на тлі нового спалаху захворюваності в Росії, незважаючи на вакцинацію препаратом "Супутник V". Відповідні кадри з борту вертольота в Telegram опублікував журналіст з пулу Кремля Дмитро Смирнов. Свій пост він супроводив підписом, що "молитва і вертоліт в два рази переконливіше, ніж просто молитва", передають Патріоти України.

Її проводив митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Варсонофій. З собою він узяв ікони Спасителя, якими "тричі осінив Петербург".

Ідентифікація пенсіонерів по-новому: Що змінилося у 2026 році і які нюанси варто врахувати

понеділок, 22 червень 2026, 16:43

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...

Їх боялись у СРСР! Ось які українські слова радянська влада вилучала із словників

понеділок, 22 червень 2026, 16:30

Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...