
Митрополит Павло начебто через відсутність світла не може зарядити свій електронний браслет, який він повинен носити під час домашнього арешту. Про це він заявив під час засідання у Київському апеляційному суді 21 квітня, передають Патріоти України.
Як зазначається, суд обрав метрополіту запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Вдома йому потрібно носити електронний браслет. Проте, за словами митрополита, пристрій розрядився, а приєднати його до мережі неможливо, оскільки немає світла.
"Я живу у Воронькові. От мені дзвонять, що в мене розряджається браслет. Чим його зарядити? Світла немає. А про зв'язок взагалі можна і не говорити", - сказав митрополит.
Крім того, він заявив, що начебто не виступав та не виступає проти нашої держави. "Я громадянин своєї держави і залишаюся їй вірним. Домашній арешт впливає на проведення богослужіння", - зазначив митрополит.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...