
Митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький) інфікувався коронавірусом. Про це 18 червня повідомили у прес-службі Вінницько-Барської єпархії Православної церкви України, передають Патріоти України.
COVID-19 у священнослужителя виявили під час планового лікування хронічної хвороби. На даний момент він проходить курс лікування в лікарні під наглядом вінницьких лікарів. "З огляду на те, що в Україні в цілому і в Вінницькій області зокрема в останні дні спостерігається збільшення випадків зараження коронавірусом, закликаємо людей бути обережними і дотримуватися карантину, який має на меті захистити ваше здоров'я і життя", – йдеться в повідомленні.
Особи, які контактували з митрополитом, а також співробітники єпархії та священнослужителі кафедрального собору вже здали тести на коронавірус, а в храмі проведена дезінфекція. Митрополит Симеон перейшов до Православної церкви України з Української православної церкви Московського патріархату. Він має постійне місце в Священному синоді ПЦУ.
В Україні найближчим часом можливе суттєве зниження цін на пальне — до мінус 7 гривень за літр. Про це заявив експерт паливного ринку, зазначивши, що тенденція до здешевлення вже почала проявлятися на ринку, передають Патріоти України. За словами експе...
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...