
Митрополит Вінницький і Барський Симеон (Шостацький) інфікувався коронавірусом. Про це 18 червня повідомили у прес-службі Вінницько-Барської єпархії Православної церкви України, передають Патріоти України.
COVID-19 у священнослужителя виявили під час планового лікування хронічної хвороби. На даний момент він проходить курс лікування в лікарні під наглядом вінницьких лікарів. "З огляду на те, що в Україні в цілому і в Вінницькій області зокрема в останні дні спостерігається збільшення випадків зараження коронавірусом, закликаємо людей бути обережними і дотримуватися карантину, який має на меті захистити ваше здоров'я і життя", – йдеться в повідомленні.
Особи, які контактували з митрополитом, а також співробітники єпархії та священнослужителі кафедрального собору вже здали тести на коронавірус, а в храмі проведена дезінфекція. Митрополит Симеон перейшов до Православної церкви України з Української православної церкви Московського патріархату. Він має постійне місце в Священному синоді ПЦУ.
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...