На 101-му році життя: Помер колишній секретар ЦК КПРС і "батько сухого закону"

У Росії в п'ятницю, 7 травня, на 101-му році життя помер колишній секретар ЦК КПРС (1983-1990) Єгор Лігачов. У листопаді він відсвяткував свій сотий день народження, інформують Патріоти України.

Новину повідомив ЗМІ начальник департаменту інформаційної політики адміністрації Томської області Олексій Севостьянов, передає ТАСС. За інформацією Telegram-каналу Mash, незадовго до смерті Лігачов потрапив до реанімації з двосторонньою пневмонією.

Його стан оцінювали як украй важкий, медики діагностували в екссекретаря ЦК КПРС множинні вегетативні порушення. Лігачова під'єднували до ШВЛ.

Єгор Лігачов був членом ЦК КПРС із 1976-го по 1990 рік і народним депутатом СРСР у період із 1989-го по 1992 рік. У 1985-1988 роках як секретар ЦК КПРС відповідав за питання ідеології.

Фактично Лігачов був другою особою в партії після Михайла Горбачова. Він став одним з ініціаторів і керівників антиалкогольної кампанії в СРСР. "Завдання не в тому, щоб привчити людей пити культурно, а в тому, щоб привчити їх не пити зовсім", – говорив політик. Потім він визнав, що прагнення швидко позбавити народ від пияцтва виявилося помилкою.

Знаменитий також фразою, адресованою Борису Єльцину, – "Борисе, ти не правий". Вона пролунала в 1988 році на партійній конференції, коли той розкритикував центральний апарат КПРС.

У 1993-2013 роках Лігачов був членом ЦК КПРФ і заступником голови – секретарем Ради Союзу компартій у 1995-2005 роках.

"Нашу музику все одно багато хто слухає": Російський репер Face розповів, як ставиться до українців (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 23:00

Російський репер Face (Іван Дрьомін) заявив, що політичні розбіжності між державами не повинні якимось чином впливати на відносини між народами цих країн. Артист додав, що йому подобається, як українські шанувальники реагують на нього, і як приймають н...

Україні не дуже пощастить?: Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

вівторок, 15 червень 2021, 22:16

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України. У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на т...