На 85 році життя помер знаменитий український письменник

За сценаріями Олеся Лупія поставлено художні фільми "Багряні береги", "Данило - князь Галицький".

Олесь Лупій

У неділю, 14 серпня, помер відомий український письменник Олесь Лупій. Про це повідомив керівник Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський, передають Патріоти України.

"Помер Олесь Лупій. Дружина Олеся, Леся Степанівна, повідомила, що це сталося сьогодні близько полудня. Після тяжкої хвороби. Олесь Лупій - відомий український письменник, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, лауреат премії імені Д. Яворницького, заслужений діяч мистецтв України. Автор багатьох поетичних та прозових книг, кількох кіносценаріїв. Світла пам'ять та Царство небесне, шановний пане Олесю", - йдеться у повідомленні.

Додамо, що український поет, прозаїк, драматург, сценарист Олесь Лупій народився у 1938 році на Львівщині. За сценаріями Лупія поставлено художні фільми "Багряні береги", "Данило - князь Галицький".

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...