На атракціоні в США чайка врізалася в дівчину на швидкості 120 км/год (відео)

Похід у парк атракціонів Morey's Pier в Нью-Джерсі закінчився для 13-річної Кілі Холман і її подруги Джорджії Рід неймовірною подією. Про це повідомляє Fox News, передають Патріоти України.

Під час катання на атракціоні SpringShot у дівчину на швидкості 75 миль на годину (приблизно 120 км) врізалася чайка. Це сталося в той момент, коли механізм різко піднімав дівчаток вгору.

Момент зіткнення потрапив на камеру відеоспостереження, і запис буквально став вірусним. Як видно на кадрах, від більш серйозних наслідків обличчя Холман вберегла тільки захисна конструкція, яка утримує відвідувачів атракціону від падіння.

Усвідомивши, що сталося, приголомшена Кілі запанікувала, коли схопила птаха та відкинула від себе. "Я розуміла, що вона вріжеться в мене. Я не знала, що робити, тому почекала, поки вона перевернеться, а потім просто схопила її та швидко скинула з себе", — поділилась Кілі.

Евакуація цивільних: наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут «вангувати» важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний шта...

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...