На Банкову до Зеленського прийшла мати вбитої правозахисниці Ноздровської (фото)

Ірина Дуняк сказала, що чекає зустрічі з новим главою держави.

Катерина Дуняк. Фото: kp.ua.

Сьогодні у нового президента України Володимира Зеленського справжній день відкритих дверей, причому у всіх сенсах. Вхід на Банкову відкрили для простих громадян і туди повалили звичайні люди, зазначають Патріоти України.

Серед тих, хто прийшов до президента, побачили мати вбитої української правозахисниці Ірини Ноздровської - Катерину Дуняк. На зустріч з главою держави вона прийшла в чорному і просто стала біля дверей головного входу.
- Я прийшла поспілкуватися із Зеленським, - розповіла Катерина Дуняк.
Тіло Ірини Ноздровської виявили в одній з річок в Київській області. Жінка особисто вела справу в суді про ДТП, в якому загинула її сестра Світлана Сапатинська. Вбивство отримало величезний резонанс, підігрітий політичними заявами. Поліція спрацювала напрочуд оперативно - підозрюваного знайшли через тиждень. Але, не дивлячись на те, що чоловік зізнався у вбивстві в ході сварки на зупинці, а на тілі Ноздровської виявили його ДНК, ні сім'я юриста, ні жителі села Демидів не вірять в цю версію.

Незабаром знайшовся і головний підозрюваний - 64-річного Юрія Россошанського затримали 9 січня. Він є батьком Дмитра Россошанського, у вересні 2015 року на смерть збив сестру Ноздровської Світлану Сапатинську. Останні два роки свого життя Ноздровська присвятила цій справі.

Джерело: KP.ua

Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...