На Банкову до Зеленського прийшла мати вбитої правозахисниці Ноздровської (фото)

Ірина Дуняк сказала, що чекає зустрічі з новим главою держави.

Катерина Дуняк. Фото: kp.ua.

Сьогодні у нового президента України Володимира Зеленського справжній день відкритих дверей, причому у всіх сенсах. Вхід на Банкову відкрили для простих громадян і туди повалили звичайні люди, зазначають Патріоти України.

Серед тих, хто прийшов до президента, побачили мати вбитої української правозахисниці Ірини Ноздровської - Катерину Дуняк. На зустріч з главою держави вона прийшла в чорному і просто стала біля дверей головного входу.
- Я прийшла поспілкуватися із Зеленським, - розповіла Катерина Дуняк.
Тіло Ірини Ноздровської виявили в одній з річок в Київській області. Жінка особисто вела справу в суді про ДТП, в якому загинула її сестра Світлана Сапатинська. Вбивство отримало величезний резонанс, підігрітий політичними заявами. Поліція спрацювала напрочуд оперативно - підозрюваного знайшли через тиждень. Але, не дивлячись на те, що чоловік зізнався у вбивстві в ході сварки на зупинці, а на тілі Ноздровської виявили його ДНК, ні сім'я юриста, ні жителі села Демидів не вірять в цю версію.

Незабаром знайшовся і головний підозрюваний - 64-річного Юрія Россошанського затримали 9 січня. Він є батьком Дмитра Россошанського, у вересні 2015 року на смерть збив сестру Ноздровської Світлану Сапатинську. Останні два роки свого життя Ноздровська присвятила цій справі.

Джерело: KP.ua

Синдром самобродіння: Тіло вічно п'яного будівельника саме виробляло пиво

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:16

Доктор, який лікував будівельника, сказав, що аномальний синдром міг виникнути після того, як чоловік пройшов курс лікування антибіотиками. Неназваного 46-річного чоловіка під арештом відвезли в лікарню після того, як він сказав поліції Північної Карол...

В Іспанії відкрили готель, що "рятує жінок від стресу"

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:12

У новий готель не пускають чоловіків... На іспанському курортному острові Майорка відкрився готель для жінок, охочих позбавитися від «стресу повсякденного життя», передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail. Однак, незважаючи на те, що готель...