На борту можуть бути заражені коронавірусом: В Україну готується зайти вантажне судно з Китаю

У четвер, 13 лютого, в порту Одеси очікують заходу судна з вантажем контейнерів із Китаю. Кілька членів екіпажу - хворі, їх діагноз невідомий. Про це повідомили в Telegram-каналі Klymenko Time, передають Патріоти України.

У повідомленні сказано, що про хворобу членів екіпажу контейнеровоза CMA CGM URAL стало відомо 27 січня цього року, коли судно перебувало в одному з портів Шрі-Ланки. У шістьох моряків піднялася температура, але чи заражені вони небезпечним китайським коронавірусом, поки невідомо.

"Компанія власник судна пише про нормалізацію їх здоров'я. Перевірити це на кораблі, як ви розумієте, практично неможливо. Не те, щоб ми сильно панікували з цього приводу, але небезпека йде звідки не чекали", - зауважив автор поста в соцмережі.

Судно вже побувало в портах Єгипту, Лівії і Туреччини, останньою зупинкою був румунський порт Констанца. Санітарно-карантинну службу одеського порту, де на 42-му причалі очікують прибуття судна, приведено в підвищену готовність.

У коментарі місцевому виданню "Думская" головний державний санітарний лікар на водному транспорті України Микола Голуб'ятников зазначив, що капітан контейнеровоза за шість годин до прибуття в порт повинен вислати санітарний бюлетень, який підтверджує стан здоров'я своєї команди.

За його словами, ще в морі на борт судна підніметься одеський лоцман, який повинен візуально оцінити обстановку на контейнеровозе і прийняти рішення про подальші дії. У разі небезпеки у нього повинен бути комплект спецодягу і респіратор.

Відразу після швартування на контейнеровозі буде проведено медичний огляд всіх членів екіпажу. Якщо на борту виявиться хворий, в порту обіцяють ввести в дію оперативний план протиепідемічних заходів - хворого з підозрою на коронавірус ізолюють і госпіталізують на берегової госпітальній базі, а судно поставлять на карантин.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...