
Блекауті, внаслідок російських обстрілів, стався на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС). Про це повідомляє Міненергетики.
Російський обстріл енергетичної інфраструктури в місті Славутич призвів до того, що на об'єктах ЧАЕС виникла надзвичайна ситуація через відключення електроенергії.
"Внаслідок стрибків напруги без електропостачання опинився Новий безпечний конфайнмент, який є ключовим об'єктом, що ізолює зруйнований четвертий енергоблок ЧАЕС та запобігає викиду радіоактивних матеріалів у довкілля", - мовиться в повідомленні.
Фахівці нині проводять роботи з відновлення електропостачання.
Нагадаємо, російські загарбники атакували енергетичний об'єкт у Київській області. У місті Славутич зникло світло. Також знеструмлена частина Чернігівської області.
Доамдо, що в МАГАИЕ заявили, що ситуація на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції залишається нестабільною через блекаут, який триває вже восьмий день поспіль.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...