
Черкащанка вбила власну новонароджену дитину, бо боялася фінансових труднощів та осуду від рідних. Обвинуваченій призначили умовний термін. Про це йдеться у вироку Лисянського районного суду, пише “18000”, передають Патріоти України.
У залі суду зазначили, що жінка самостійно народила дитину вдома. Далі живе немовля вона винесла на подвір’я й залишила на траві. Внаслідок цього новонароджена дитина померла від переохолодження.
Обвинувачена у суді розповіла, що вона матір-одиначка і вже виховує чотирирічну доньку. Жінка незаміжня, а доходи отримує лише від державної соціальної допомоги, це – близько 3 500 гривень на місяць. За її словами, вона поклала новонароджене немовля у відро та викинула поруч із будинком. Пояснює свій вчинок тим, що її налякали фінансові труднощі та осуд від рідних. Суд призначив обвинуваченій один рік умовного терміну. Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції.
За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...
Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...