
Увечері 23 жовтня в поліцію Чернігівської області зателефонував лісник й повідомив, що на території мисливсько-рибальського підприємства він з напарником виявили людей, які, ймовірно, вбили лося. Групу з чотирьох чоловіків заскочили саме під час обвалювання туші, зазначають Патріоти України.
Чоловіки пообіцяли показати лісникам документи. Всі четверо побігли до своїх автомобілів. Під час втечі одному з злочинців стало погано, він схопився за серце й впав. Згодом виявилося, що людина померла. Решта — сіли в автомобілі і зникли.
Поліціянти, що прибули на місце, вилучили м'ясо тварини, зброю та інші речові докази. За попередніми даними, тварині було близько двох років.
Правоохоронці встановили особи усіх причетних до вбивства лося. Троє з чоловіків жителі Київщини, четвертий з Чернігівщини. Останній виявився єгерем цих угідь.
За свідченнями свідків, застрелив лося 48-річний чоловік, який помер при спробі втечі. Причину смерті мисливця повинні встановити медики.
Попри те, що з 2018 року лось європейський офіційно внесений в Україні у Червону книгу, незаконне полювання на нього триває. Раніше на Чернігівщині браконьєри вбили вагітну лосицю.
На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...