У селі Виблі на Чернігівщині сталася незвична крадіжка – невідомий зламав замок на погребі місцевого священника та виніс звідти вісім банок сала. В «улові» злодія були чотири трилітрові банки та чотири літрові, в яких зберігався смалець. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на місцевий портал Чернігова.
Обурений панотець одразу звернувся до поліції. Правоохоронці швидко вийшли на слід зловмисника. Виявилося, що сало вкрав 37-річний чоловік, який раніше вже мав проблеми із законом і перебував на обліку в поліції. Він нещодавно оселився у селі, але встиг привернути до себе увагу місцевих жителів.
Чоловік не став заперечувати своєї провини та зізнався у скоєному. Уже за два дні після крадіжки всі банки повернули власнику. За словами священника, він пробачив злодія, бо той розкаявся і вирішив виправити свою помилку.
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...
Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...