У селі Виблі на Чернігівщині сталася незвична крадіжка – невідомий зламав замок на погребі місцевого священника та виніс звідти вісім банок сала. В «улові» злодія були чотири трилітрові банки та чотири літрові, в яких зберігався смалець. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на місцевий портал Чернігова.
Обурений панотець одразу звернувся до поліції. Правоохоронці швидко вийшли на слід зловмисника. Виявилося, що сало вкрав 37-річний чоловік, який раніше вже мав проблеми із законом і перебував на обліку в поліції. Він нещодавно оселився у селі, але встиг привернути до себе увагу місцевих жителів.
Чоловік не став заперечувати своєї провини та зізнався у скоєному. Уже за два дні після крадіжки всі банки повернули власнику. За словами священника, він пробачив злодія, бо той розкаявся і вирішив виправити свою помилку.
В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...