На честь 30-ї річниці незалежності України в центрі Харкова відкрили унікальний арт-об'єкт, що відтворює звуки міста

Новий арт-об'єкт Харкова

У харківському саду ім. Шевченка відкрили арт-інсталяцію «Звуки міста». Харків став четвертим містом, де реалізують арт-проєкт на честь 30-ї річниці незалежності України, повідомляє Харківська міська рада, зазначають Патріоти України.

Звуки семи міст України записали та трансформували в скульптури за допомогою програм звукового дизайну та 3D-візуалізації. Ініціаторками проєкту стали продюсерка GOODMEDIA Альона Тимошенко та засновниця Spilne Art Наташа Ткаченко.

За словами Альони Тимошенко, кожне місто має свої унікальні звуки. Вони різні за настроєм, тональністю і навіть кольором.

«Ми вперше перетворили їх на форму. Це проєкт, який по-сучасному об'єднав мистецтво, технології, почуття та емоції людей, історії містян та їхні спогади дитинства», — розповіла Альона Тимошенко.

Харківська арт-інсталяція присвячена спогадам про звучання міста відомих харків'ян — астронома, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Ірини Бєльської, лікаря Євгена Комаровського, співака і телеведучого Володимира Дантеса, українського художника-монументаліста, графіка та фотографа Романа Мініна.

Арт-об'єкти відтворюють звуки стрибків на скейті, спалаху феєрверків. На фоні лунає рівномірний стукіт потягів на залізничних коліях та вигуки вболівальників на стадіоні «Металіст».

«Дивлячись на цю скульптуру, кожен відчує ритм Харкова. Це хвиля емоцій. Шум вулиць і фонтанів, сміх дітей, крики вболівальників на стадіоні „Металіст“. Дух міста — унікальний і відображений тут», — сказав в. о. міського голови Харкова Ігор Терехов.

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...