Його загибель оповита таємницею: На дні Балтійського моря знайшли корабель, якому 400 років (фото, відео)

На дні Балтійського моря знайшли корабель, який використовувався Голландською імперією в 17-му столітті, передають Патріоти України.

Судно, відоме як флейт, було трищогловим кораблем з корпусом, розрахованим на максимальну вантажопідйомність і мінімальну кількість екіпажу. Але що призвело до його загибелі, залишається загадкою, оскільки дайвери знайшли його в майже ідеальному стані.

Джуні Полкко з команди водолазів розповів, що немає ніяких натяків, що пояснюють долю корабля. "Корпус цілий. Він знаходиться посеред моря, тому не сів на мілину. Може бути, він перекинувся під час шторму або на корабель потрапило занадто багато води через витік", - зазначив він.

Відзначається, що водолази виявили затонулий корабель у гирлі Фінської затоки, де, на їхню думку, умови допомогли захистити конструкцію судна.

"Все Балтійське море придатне для збереження старих кораблів. Але у напрямку до Фінської затоки умови тільки поліпшуються в міру зменшення солоності. Крім того, море замерзає взимку, тому крижаний покрив ще більше стабілізує умови", - пояснив Полкко.

Золотий вік Голландії тривав до кінця 17-го століття, але в кінцевому підсумку імперія втратила багато зі своїх колоніальних володінь на користь Британської імперії.

"У площині громадської думки - це просто бімба. Бо хороші руські миттєво покидали всі свої пасочки і почали скиглити й верещати": Журналістка - про ідею позбавити росіян віз

четвер, 11 серпень 2022, 12:29

Українська мистецтвознавиця, журналістка Зоя Звиняцківська відреагувала на ідею позбавити росіян віз, яку висловили президент Володимир Зеленський і високопоставлені українські чиновники, передають Патріоти України. Нагадаємо, раніше Зеленський заклика...

Брав участь у Антимайдані: Доцента, який здавав позиції ЗСУ, звільнять із харківського вишу

четвер, 11 серпень 2022, 11:59

Готується наказ про звільнення доцента кафедри фізики металів та напівпровідників НТУ "ХПІ" Максима Решетняка. Про це повідомили у пресслужбі НТУ "ХПІ", передають Патріоти України. Тільки-но ректор підпише документ, його буде опубліковано на офіційному...