
На дні Балтійського моря знайшли корабель, який використовувався Голландською імперією в 17-му столітті, передають Патріоти України.
Судно, відоме як флейт, було трищогловим кораблем з корпусом, розрахованим на максимальну вантажопідйомність і мінімальну кількість екіпажу. Але що призвело до його загибелі, залишається загадкою, оскільки дайвери знайшли його в майже ідеальному стані.
Джуні Полкко з команди водолазів розповів, що немає ніяких натяків, що пояснюють долю корабля. "Корпус цілий. Він знаходиться посеред моря, тому не сів на мілину. Може бути, він перекинувся під час шторму або на корабель потрапило занадто багато води через витік", - зазначив він.
Відзначається, що водолази виявили затонулий корабель у гирлі Фінської затоки, де, на їхню думку, умови допомогли захистити конструкцію судна.
"Все Балтійське море придатне для збереження старих кораблів. Але у напрямку до Фінської затоки умови тільки поліпшуються в міру зменшення солоності. Крім того, море замерзає взимку, тому крижаний покрив ще більше стабілізує умови", - пояснив Полкко.




Золотий вік Голландії тривав до кінця 17-го століття, але в кінцевому підсумку імперія втратила багато зі своїх колоніальних володінь на користь Британської імперії.
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...