На Дніпропетровщині чоловік викликав швидку для дружини, а потім зачинив медиків у будинку

У Марганці, що на Дніпропетровщині, п’яний чоловік викликав швидку для своєї дружини, а коли медики приїхали, зачинив їх у будинку і пішов. Про це 2 лютого повідомило місцеве видання Дніпро оперативний у Telegram, передають Патріоти України.

Чоловік, який був у стані алкогольного сп’яніння, викликав лікарів для жінки, яка мала проблеми з серцем. Поки медики допомагали пацієнтці, він почав чіплятися до працівниць швидкої, забрав папку з документами і навіть намагався силою вивести руки одному з парамедиків.

Через кілька хвилин, поки лікарі продовжували надавати допомогу, чоловік вибіг з дому і зачинив медиків та хвору дружину всередині, утримуючи їх силою. Для звільнення довелось викликати поліцію, приїхали правоохоронці з місцевого райвідділу. Чоловік так і не зміг пояснити причини своєї поведінки. Його затримали.

На українців чекають нові рахунки за світло: Як уряд змінює правила гри

вівторок, 23 червень 2026, 11:58

В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...