
У Марганці, що на Дніпропетровщині, п’яний чоловік викликав швидку для своєї дружини, а коли медики приїхали, зачинив їх у будинку і пішов. Про це 2 лютого повідомило місцеве видання Дніпро оперативний у Telegram, передають Патріоти України.
Чоловік, який був у стані алкогольного сп’яніння, викликав лікарів для жінки, яка мала проблеми з серцем. Поки медики допомагали пацієнтці, він почав чіплятися до працівниць швидкої, забрав папку з документами і навіть намагався силою вивести руки одному з парамедиків.
Через кілька хвилин, поки лікарі продовжували надавати допомогу, чоловік вибіг з дому і зачинив медиків та хвору дружину всередині, утримуючи їх силою. Для звільнення довелось викликати поліцію, приїхали правоохоронці з місцевого райвідділу. Чоловік так і не зміг пояснити причини своєї поведінки. Його затримали.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...