
У Марганці, що на Дніпропетровщині, п’яний чоловік викликав швидку для своєї дружини, а коли медики приїхали, зачинив їх у будинку і пішов. Про це 2 лютого повідомило місцеве видання Дніпро оперативний у Telegram, передають Патріоти України.
Чоловік, який був у стані алкогольного сп’яніння, викликав лікарів для жінки, яка мала проблеми з серцем. Поки медики допомагали пацієнтці, він почав чіплятися до працівниць швидкої, забрав папку з документами і навіть намагався силою вивести руки одному з парамедиків.
Через кілька хвилин, поки лікарі продовжували надавати допомогу, чоловік вибіг з дому і зачинив медиків та хвору дружину всередині, утримуючи їх силою. Для звільнення довелось викликати поліцію, приїхали правоохоронці з місцевого райвідділу. Чоловік так і не зміг пояснити причини своєї поведінки. Його затримали.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...