
У Марганці, що на Дніпропетровщині, п’яний чоловік викликав швидку для своєї дружини, а коли медики приїхали, зачинив їх у будинку і пішов. Про це 2 лютого повідомило місцеве видання Дніпро оперативний у Telegram, передають Патріоти України.
Чоловік, який був у стані алкогольного сп’яніння, викликав лікарів для жінки, яка мала проблеми з серцем. Поки медики допомагали пацієнтці, він почав чіплятися до працівниць швидкої, забрав папку з документами і навіть намагався силою вивести руки одному з парамедиків.
Через кілька хвилин, поки лікарі продовжували надавати допомогу, чоловік вибіг з дому і зачинив медиків та хвору дружину всередині, утримуючи їх силою. Для звільнення довелось викликати поліцію, приїхали правоохоронці з місцевого райвідділу. Чоловік так і не зміг пояснити причини своєї поведінки. Його затримали.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...