На Дніпропетровщині чоловік викликав швидку для дружини, а потім зачинив медиків у будинку

У Марганці, що на Дніпропетровщині, п’яний чоловік викликав швидку для своєї дружини, а коли медики приїхали, зачинив їх у будинку і пішов. Про це 2 лютого повідомило місцеве видання Дніпро оперативний у Telegram, передають Патріоти України.

Чоловік, який був у стані алкогольного сп’яніння, викликав лікарів для жінки, яка мала проблеми з серцем. Поки медики допомагали пацієнтці, він почав чіплятися до працівниць швидкої, забрав папку з документами і навіть намагався силою вивести руки одному з парамедиків.

Через кілька хвилин, поки лікарі продовжували надавати допомогу, чоловік вибіг з дому і зачинив медиків та хвору дружину всередині, утримуючи їх силою. Для звільнення довелось викликати поліцію, приїхали правоохоронці з місцевого райвідділу. Чоловік так і не зміг пояснити причини своєї поведінки. Його затримали.

НБУ вводить жорсткі правила поповнення банківських карт: Що варто знати

четвер, 25 червень 2026, 16:10

Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...

Мобілізація з 1 липня: Ось що зміниться для чоловіків у розшуку ТЦК

четвер, 25 червень 2026, 15:56

В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...