Мати й батько ридали в розпачі: На Дніпропетровщині новонароджену дитину не врятували через погані дороги

У місті Нікополь Дніпропетровської області недоношеній дитині не змогли надати своєчасну медичну допомогу через поганий стан доріг. Дівчинка, яка народилася 31 липня о 22:23, дочекалася приїзду швидкої з області лише в обід наступного дня. За добу дитина померла від нерозкриття легенів, повідомили в Facebook-групі "Типовий Нікополь", передають Патріоти України.

Дитина з'явилася на світ передчасно. На 29 тижні вагітності в її матері трапилася кровотеча, через що лікарі прийняли рішення зробити кесарів розтин. Маля народилося з вагою 1200 г і зростом 36 см. Незважаючи на успішні пологи, вночі того ж дня лікарі зробили несподіваний прогноз: у немовляти практично немає шансів дожити до ранку.

Батько дитини запропонував медикам попросити допомоги у фахівців із Дніпра, у скільки б це йому не обійшлося. Лікарі відмовилися викликати реанімаційну карету посеред ночі, оскільки через погану дорогу в темний час доби машина не виїде, але пообіцяли, що допомога прибуде вранці близько 8:00.

Реанімобіль для малятка все-таки доставили, проте на п'ять годин пізніше обіцяного і зі зламаним апаратом штучної вентиляції легенів. Породілля підписала всі необхідні документи для транспортування дитини до обласного центру, проте сама за станом здоров'я залишилася в пологовому будинку. Дитину відвезли до Дніпра, а її батьки ще кілька годин "штурмували" телефони міських лікарень, щоб дізнатися, де саме перебуває їхня донька.

Як з'ясувалося, дівчинку госпіталізували до дитячої міської лікарні №3. Вранці наступного дня її матері повідомили, що малятко померло близько 2:00. Як пояснили лікарі, у дитини так і не розкрилися легені. Її тіло направили на розтин.

Незважаючи на те, що батьки звинувачують у смерті дочки лікарську недбалість, сама породілля під час вагітності також піддавала плід небезпеці. Як пізніше з'ясувалося, передчасні пологи могла спровокувати дискомфортна поїздка на море. У задушливому салоні маршрутки жінці дісталося місце в задньому ряду.

На Дніпропетровщині новонароджену дитину не врятували через погані дороги


З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...

Куди варто їхати, а куди ні: У МОЗ оновили перелік країн "червоної" зони (повний список)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:57

МОЗ України опублікувало список країн "червоної" та "зеленої" зон за рівнем поширення коронавірусу, передають Патріоти України. За даними МОЗу, до "червоної зони" потрапили: Чорногорія, США, Молдова, Бразилія, Колумбія, Ізраїль, Франція, Чехія, Мальді...