На Дніпропетровщині підтвердили перші випадки COVID-19

Медики виявляють контактних осіб хворих, щоб обстежити цих людей і забезпечити їх ізоляцію.

У Дніпропетровській області 19 березня підтвердили два перші випадки коронавірусу COVID-19. Хворі перебувають під наглядом медиків, повідомив голова обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко, передають Патріоти України із посиланням на прес-службу ОДА.

Уточнюється, що інфіковані нещодавно повернулися з-за кордону. Стан їхнього здоров'я стабільний, почувають себе добре. "Є два лабораторно підтверджених випадки зараження COVID-19. Пацієнти зараз отримують усю необхідну допомогу. Медики забезпечені необхідним обладнанням, матеріалами, засобами індивідуального захисту", – заявив Бондаренко.

Медики виявляють контактних осіб хворих, щоб обстежити цих людей і забезпечити їх ізоляцію. "Ми зробили все, щоб не допустити подальшого поширення інфекції регіоном. Закрили на карантин усі навчальні заклади, перевели на посилений режим роботи медичні устани, максимально обмежили рух громадського транспорту. Більшість роботодавців прислухалися до наших рекомендацій і перевели своїх працівників на віддалену форму роботи", – зазначив Бондаренко.

У повідомленні додається, що в області визначено дві госпітальні бази: Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня сукупної місткістю в 430 ліжок. Зазначимо: раніше в Україні було зафіксовано 18 випадків коронавірусу, два з яких – летальні. Разом із хворими з Дніпропетровської області інфікованих у країні, станом на вечір 19 березня, уже 20.

Бронювання анулюють одним рішенням: Ось хто втратить захист уже незабаром

середа, 24 червень 2026, 13:40

Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...

Міноборони України запровадило новий базовий контракт: для військовослужбовців на тилових і небойових посадах

середа, 24 червень 2026, 12:58

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...