На догоду Бені? "Квартал 95" і хор Верьовки жорстко висміяли Гонтарєву, розгорівся скандал (відео)

Гумористи студії "Квартал 95" у новому випуску "Вечірнього кварталу" висміяли підпал будинку екс-очільниці Національного банку України Валерії Гонтаревої, викликавши бурхливу реакцію мережі. Ролик у неділю, 20 жовтня, був опублікований на YouTube-каналі студії. Відео вже зібрало більше 6,9 тисяч дизлайків, передають Патріоти України.

В анонсі пісні ведучий Степан Казанін назвав спалення будинку Гонтаревої "яскравою подією".

У музичному номері взяв участь Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки. Разом з актором "Кварталу" Євгеном Кошовим співаки виконали пісню, названу гумористами "Горіла хата".

Далі наводимо фрагменти тексту пісні (мовою оригіналу):

Хата горить в Гореничах,

А в Лондоні Валерія думає на Валерича...

Люди вогонь побачили –

Допомагати почали,

Відра схопили й прибігли,

В вогонь соляру плескали.

"У пісні цієї мораль проста – будинок згорів від сорому", – закінчив Кошовий під оплески залу Палацу "Україна".

"Раніше хор Верьовки відкривав Гімном сесії ВР. Але тепер ВР – філія 95, квитки можна купити прямо у ложі бенуар. Тому хор тепер виступає і на підспівуванні в кварталу. Огидно", – відреагувала на виступ народний депутат від партії "Європейська солідарність" Ірина Геращенко.

"Дивлячись на те, що всі сценарії кварталу ще вичитує сам Зеленський, чи правильно я розумію, що ця мерзенна пісенька це і є позиція президента щодо спалення будинку Валерії Гонтаревої?" – написав у Facebook прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко.

"Дно... Всьому має бути межа", – відреагувала в Telegram журналістка Соня Кошкіна.

"Пісня про згорілий будинок Гонтаревої у кварталу це таке пекло, що я х*р знаю, як це описати... У наступному випуску нехай відразу Коломойський співає. Чого талановитого сценариста за сценою гноїти", – обурився журналіст Денис Бігус.

Відзначимо, незабаром міністр України з питань культури, спорту та інформаційної політики Володимир Бородянський вибачився перед Гонтаревою.

Пізніше на скандал відреагувала і сама Гонтарева. "Це сором! Глузувати над людських горем - це неможливо уявити в цивілізованому суспільстві", - сказала вона.

"Це була героїчна боротьба. Не було паніки": У Росії назвали офіційну причину таємничої загибелі групи Дятлова

субота, 11 липень 2020, 16:30

За офіційною версією, через сніг і погану видимість молоді люди не змогли знайти свій намет після того, як залишили його. Загибель туристів на перевалі Дятлова на Північному Уралі в 1959 році була викликана лавиною. Про це заявив на прес-конференції 11...

"А ви потім дивуєтесь, чого вони за серіали голосують": Оксана Забужко звернула увагу на показову сценку із життя українців

субота, 11 липень 2020, 16:15

В найближчі 10-15 років людство чекає виклик, грізніший од Ковіду... "Скорбний образок. Дитячий майданчик, молодий тато одною рукою гойдає на гойдалці дівчинку років 3+ (якраз того віку, коли вже є про що й погомоніти), а в другій тримає телефона, одни...