На Донбасі осквернили меморіал загиблим бійцям АТО (фото)

У Луганській області невідомі вандали осквернили пам'ятний меморіал загиблим на Донбасі бійцям батальйону "Айдар", передають Патріоти України.

Як повідомили в прокуратурі Луганської області, інцидент стався в Старобільському районі в селі Половинкине. Тут меморіал встановили до п'ятиріччя створення підрозділу.

Про руйнування пам'ятної дошки повідомив місцевий житель.

За фактом події в поліції почали кримінальне провадження за статтею про "оскверненні і руйнуванні пам'ятника, спорудженого в пам'ять людей, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України".

Причетним до акту вандалізму загрожує позбавлення волі на строк до п'яти років.<

Готові платити до 80 тис. грн: Чому роботодавці в Україні "полюють" на людей з інвалідністю

субота, 27 червень 2026, 9:44

В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю, передають Патріоти Ук...

Новоявлені Антоній і Клеопатпа: Наталка Денисенко заручилася зі скандальним бойфрендом. Місцем кільцевання обрали знаменитий храм Аполона (фотосесія)

субота, 27 червень 2026, 8:57

36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...