На Донбасі осквернили меморіал загиблим бійцям АТО (фото)

У Луганській області невідомі вандали осквернили пам'ятний меморіал загиблим на Донбасі бійцям батальйону "Айдар", передають Патріоти України.

Як повідомили в прокуратурі Луганської області, інцидент стався в Старобільському районі в селі Половинкине. Тут меморіал встановили до п'ятиріччя створення підрозділу.

Про руйнування пам'ятної дошки повідомив місцевий житель.

За фактом події в поліції почали кримінальне провадження за статтею про "оскверненні і руйнуванні пам'ятника, спорудженого в пам'ять людей, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України".

Причетним до акту вандалізму загрожує позбавлення волі на строк до п'яти років.<

Видатний шедевр культури зниклої цивілізації: В Іспанії археологи виявили "колісницю богів" доримської епохи

субота, 27 червень 2026, 22:17

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...

Робота мрії? У Греції шукають людей, які доглядатимуть за котами на острові

субота, 27 червень 2026, 22:03

На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...