На Донбасі осквернили меморіал загиблим бійцям АТО (фото)

У Луганській області невідомі вандали осквернили пам'ятний меморіал загиблим на Донбасі бійцям батальйону "Айдар", передають Патріоти України.

Як повідомили в прокуратурі Луганської області, інцидент стався в Старобільському районі в селі Половинкине. Тут меморіал встановили до п'ятиріччя створення підрозділу.

Про руйнування пам'ятної дошки повідомив місцевий житель.

За фактом події в поліції почали кримінальне провадження за статтею про "оскверненні і руйнуванні пам'ятника, спорудженого в пам'ять людей, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України".

Причетним до акту вандалізму загрожує позбавлення волі на строк до п'яти років.<

Пенсійні надбавки в Україні: Ось кому держава гарантує 647 грн

понеділок, 22 червень 2026, 12:30

Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...

Зарплата і пенсія з інвалідності: Українцям пояснили, чи можна отримувати дві виплати

понеділок, 22 червень 2026, 12:28

Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...