
У селі Верхньоторецьке Донецької області внаслідок атаки російських військ загинула місцева мешканка – мати п'ятьох дітей. Їм довелося поховати маму у вирві від снаряда, який її вбив. Про це йдеться у сюжеті видання "Настоящее время". Старший син 37-річної Марини В'ячеслав розповів, що мама загинула у нього на руках, передають Патріоти України.
"Впав перший снаряд за десять кроків від нас. Я побачив, як він упав. Мама лягла, я присів. Вона була біля мене. Зовсім поруч. Я розплющую очі, мама лежить на боці і її останнє слово: "Зі мною все добре", – розповів хлопець, якому всього 18 років.
За словами В'ячеслава, вибуховою хвилею жінці пошкодило всі внутрішні органи. Він побіг додому, щоб попросити у сусідів допомоги, а коли повернувся, мама була вже мертвою.
Жінку поховали у вирві, бо, за словами хлопця, всі цвинтарі у населеному пункті заміновані.В'ячеслав має ще двох молодших братів і двох сестричок, хлопець офіційно оформив над ними опіку. Наразі діти перебувають у Дрогобичі Львівської області, сім'ї допомагають волонтери.
Допомогти сім'ї можна на картку 5355 0850 2974 7798, Ялов В'ячеслав Іванович.
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...
Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...