
У селі Верхньоторецьке Донецької області внаслідок атаки російських військ загинула місцева мешканка – мати п'ятьох дітей. Їм довелося поховати маму у вирві від снаряда, який її вбив. Про це йдеться у сюжеті видання "Настоящее время". Старший син 37-річної Марини В'ячеслав розповів, що мама загинула у нього на руках, передають Патріоти України.
"Впав перший снаряд за десять кроків від нас. Я побачив, як він упав. Мама лягла, я присів. Вона була біля мене. Зовсім поруч. Я розплющую очі, мама лежить на боці і її останнє слово: "Зі мною все добре", – розповів хлопець, якому всього 18 років.
За словами В'ячеслава, вибуховою хвилею жінці пошкодило всі внутрішні органи. Він побіг додому, щоб попросити у сусідів допомоги, а коли повернувся, мама була вже мертвою.
Жінку поховали у вирві, бо, за словами хлопця, всі цвинтарі у населеному пункті заміновані.В'ячеслав має ще двох молодших братів і двох сестричок, хлопець офіційно оформив над ними опіку. Наразі діти перебувають у Дрогобичі Львівської області, сім'ї допомагають волонтери.
Допомогти сім'ї можна на картку 5355 0850 2974 7798, Ялов В'ячеслав Іванович.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...