
На Всесвітньому економічному форму в Давосі обговорять нову можливу пандемію. Йтиметься про невідому "хворобу X" - раніше у Всесвітній організації охорони здоровʼя (ВООЗ) попередили, що вона може призвести до в 20 разів більшої кількості смертельних випадків, ніж пандемія коронавірусу. Про це стало відомо програми форуму, яка була опублікована на офіційному сайті заходу, передають Патріоти України.
На форумі в Давосі говоритимуть про те, які нові зусилля потрібні, щоб підготувати системи охорони здоровʼя до численних майбутніх викликів.
Спікерами на цій панелі будуть генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус, керівник Центру здоров'я та охорони здоров'я Шʼям Бішен, міністерка охорони здоровʼя Бразилії Нісія Триндаде Ліма, а також представник концерну Royal Philips та голова правління фармацевтичної компанії AstraZeneca Plc.
Нарада з приводу "хвороби X" відбудеться в середу, 17 січня. "Ця сесія пов'язана з Партнерством із забезпечення стійкості систем охорони здоров'я та Ініціативою щодо спільного нагляду Всесвітнього економічного форуму", – сказано в повідомленні.
"Хвороба Х" – це гіпотетична назва невідомого патогена, здатного викликати епідемію чи пандемію. Всесвітня організація охорони здоров’я 2018 року включила "хворобу X" до глобального переліку захворювань і патогенів, які мають пріоритет для досліджень та розробок у контексті надзвичайних ситуацій у галузі охорони здоров’я.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...